عصر امروز برنامه زنده رادیویی  ئاله کوک با حضور هنرمندان رادیو در  میدان شهر زرینه اجرا شد. برنامه ئاله کوک هر جمعه در یک شهر برنامه برگزار می کند امروز به مناسبت عیدقربان در روز پنج شنبه در کنار مردم شهر زرینه بود.

به گزارش بارانی خبر، نکته قابل توجه این برنامه استقبال بی نظیر مردم شهر زرینه از برنامه زنده رادیویی بود که بیش از دو هزار نفر این برنامه را همراهی و در قسمت های مختلف برنامه مشارکت داشتند.

برنامه رادیویی ئاله کوک برنامه مورد پسند مخاطبین رادیو کردستان می باشد که با حضور در شهرهای مختلف استان کردستان هر هفته به مخاطبان آن افزوده می شود و شهرهای مختلف استان خواستار اجرای دوباره در آن شهرها شده اند.

اجرای زیبایی هنرمندان فتانه مرادی و آرش حسین پناهی که هردو از مجریان توانایی صدا و سیمای کردستان هستند  حال و هوای خوبی را به برنامه داده بود. وحضور هنرمندان دیواندره ای در این برنامه از نکات دیگری بود که مردم را به شور می آورد.

بخشدار بخش کرفتو (علی اشرف مرادی) ، رئیس شورای شهر (منصور مولودی) و شهردار شهر زرینه(ناصح محمدخانی) در مورد ظرفیتها و پتانسیل های بخش کرفتو و شهر زرینه و همچنین برنامه های در دست اجرا سخنرانی کردند.

استقبال مردم آنقدر بی نظیر بود که یک ساعت بعد از اتمام برنامه بر روی آنتن برنامه کماکان مورد استقبال مردم قرار میگرفت و هنرمندان برنامه های خود را اجرا کردند.

در این برنامه که با همکاری بخشداری بخش کرفتو ، شورا و شهرداری شهر زرینه برگزار شده بود از نفرات برتر  در کنکور سال جاری  و فعالان فرهنگی و اجتماعی شهر زرینه تقدیر به عمل آمد.

برنامه ئاله کوک شور و شوق فراوانی را در میان مردم ایجاد کرده بود که مردم بارها از عوامل برنامه خواستند که بزودی برای اجرای برنامه به شهر زرینه بازگردند.

انتهای پبام*/۹۲۰۰۱