معاون فرماندار دیواندره از اسکان بیش از ۷۰۰ نفر در شهر زرینه خبر دادبه گزارش بارانی خبر،معاون فرماندار دیواندره گفت: به دلیل کولاک شدید در گردنه زرینه ۱۰ خودرو باهم برخورد کردند که خوشبختانه این تصادف تلفات جانی نداشته است.

مهران عارفی ادامه داد: مسافرین این خودروها با کمک نیروهای امدادی و شهرداری شهر زرینه به محل های اسکان در شهر زرینه انتقال داده شدند.

وی افزود: تردد در مسیر دیواندره به سقز به کندی صورت می گیرد و خودروهای که فاقد زنجیر چرخ و وسایل ایمنی هستند نمی توانند در این مسیر تردد نمایند.

به گفته عارفی، در حال حاضر بیش از ۷۰۰ نفر در شهر زرینه اسکان داده شده اند. این مسافران در ساختمان هلال احمر و مسجد این شهر مستقر شده اند و توسط نیروهای هلال احمر در میان آنها پتو و جیره خشک توزیع می شود.

معاون فرماندار دیواندره تصریح کرد: تمام نیروهای امدادی و نظارتی در شهرستان فعال شده اند و در حال حاضر بازدید از محل های اسکان صورت می گیرد و هماهنگی میان نیروها نمره قابل قبولی را دارد.

وی ادامه داد: در مسیر سد سیازاخ نیز تصادفی صورت گرفته بود که همکاران امدادی با حضور به موقع مصدومین را به بیمارستان انتقال دادند.

مهران عارفی با اشاره به سردی هوا و بارش سنگین برف از شهروندان خواست از آوردن خودروهای شخصی به داخل شهر و یا تردد در خارج از شهر خودداری نمایند و در صورت لزوم تمامی وسایل ایمنی را در اختیار داشته باشند.

انتهای پیام / ۹۲۰۰۱