بخشدار کرفتو شهرستان دیواندره گفت: مجریان انتخابات از هیچ کدام از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه جانبداری نخواهند کرد.

علی‌اشرف مرادی شامگاه چهارشنبه در جمع نمایندگان بخشدار در انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: در بخش کرفتو انتخابات سالم و پرشور برگزار شد که جا دارد از تمامی عوامل اجرایی قدردانی کرد.

وی ادامه داد: در دور دوم حساسیت در این حوزه انتخابیه بالا است و برخی از طرفداران کاندیداها بداخلاقی می‌کنند و عوامل اجرایی انتخابات را جانب‌دار کاندیدای دیگر می‌خوانند.

بخشدار کرفتو افزود: خوشبختانه هردو کاندیدا چهار سال در این حوزه نماینده بوده‌اند و عملکرد آن‌ها در انتخاب مردم تأثیر خواهد گذاشت و مردم با آگاهی فرد موردنظر خود را انتخاب می‌کنند.

مرادی تصریح کرد: هیچ‌کدام از نمایندگان بخشدار به دلیل اینکه شائبه‌ای پیش نیاید حق ندارند در جلسات تبلیغاتی کاندیداها حضور داشته باشند و از کسی جانب‌داری نمایند.

بخشدار کرفتو بیان کرد: چندین دوره آموزشی برای عوامل اجرایی انتخابات برگزار شده است و در دور اول مشکلی پیش نیامد که امیدوارم در این دوره هم این روند ادامه داشته باشد.

مرادی به قانون انتخابات اشاره کرد و گفت: افرادی که در حوزه‌های دیگر رأی داده‌اند دیگر نمی‌توانند در این حوزه رأی بدهند اما افرادی که در مرحله اول رأی نداده‌اند می‌توانند در این مرحله در هر حوزه‌ای که تمایل داشته باشند رأی بدهند.

وی از نمایندگان بخشدار خواست به هیچ فردی اجازه دخالت در روند انتخابات را ندهند و با قاطعیت امانتدار آرای مردم باشند.