نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: روند فعلی نمایندگان دولت در انتصاب افراد غیربومی به جای نیروهای بومی مورد انتقاد است.

سید احسن علوی اظهار کرد: نمایندگان مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی این را نمی‌‌پذیرند که یک مدیر بومی را بردارند و یک مدیر غیربومی را جایگزین آن کنند.

وی اضافه کرد: استان کردستان نیروهای توانمند و باتجربه‌ای دارد که باید از آنها در بدنه مدیریتی دستگاه‌های اجرایی استان استفاده کرد.

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر یک مدیر بومی در کردستان برداشته می‌شود و یک نفر از استان لرستان جایگزین آن می‌شود این شائبه را پیش می‌آورد که این مدیر یا وابسته به استاندار و یا به معاون سیاسی امنیتی وی است.

علوی اضافه کرد: روند فعلی که نمایندگان دولت یازدهم در استان کردستان در بحث انتصابات در پیش گرفته‌اند و افراد غیربومی را جایگزین نیروهای بومی می‌کنند، درست نیست.

وی گفت: گویا مسؤولان کردستان قصد دارند با این انتصابات زمینه انتخابات سال آینده را فراهم کنند اما باید بدانند که مردم گول شعارهای دهن‌پرکن نمی‌خورند.

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم کردستان در انتخابات مجلس دهم و به ویژه مرحله دوم نشان دادند که شعار بدون عمل تأثیری در آنها ندارد و خود بر اساس آگاهی و درایت تصمیم‌ می‌گیرند.

خبرگزاری فارس

انتهای پیام/۹۲۰۰۱