نمایشگاه عفاف و حجاب (2)
برنامه‌های ویژه هفته حجاب و عفاف در دیواندره با برپایی نمایشگاه عکس آغاز شد.
 

به گزارش بارانی خبر، مشاور امور بانوان فرمانداری دیواندره اظهار کرد: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تاثیر بسزایی در تحکیم بنیان خانواده و ایجاد سلامت در جامعه دارد، لذا کوشش برای تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه موجب ارتقای فرهنگ عمومی و تحکیم بنیان خانواده خواهد شد.
توران فتحی ادامه داد: ترویج حجاب و عفاف از طریق آموزش، اعمال تشویق برای تقویت حجاب در بین جوانان، احیای امر به معروف و نهی از منکر و معرفی الگوهای تازه در پوشش از راهکارهای ترویج و تقویت حجاب و عفاف در جامعه است.
وی افزود: ما باید به تبع از غیرت الهی در داشتن حیا و عفاف در همه جنبه‌های زندگی اعم از جنبه‌های اجتماعی، فردی، شغلی و… گام‌های عملی و اجرایی برداریم و آنرا ملکه ذهن خود سازیم.
فتحی بیان کرد برنامه‌های این هفته با برپایی نمایشگاه عکس و پوستر حجاب و پوشش در نگارخانه اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی دیواندره آغاز شد.
مشاور امور بانوان فرمانداری دیواندره  بیان کرد: امید است برگزاری این نمایشگاه تلنگر و شروعی باشد برای متصف شدن جوانان و دانشجویان به صفت حیا که اساس حیات و مایه حفظ  شأن و کرامت انسانی است.
وی با اشاره به دیگر برنامه‌ها گفت: همایش حجاب و عفاف با حضور ۶۰۰ مخاطب در روز دوشنبه و همایش پیاده روی حجاب وعفاف روز چهارشنبه برگزار خواهد شد.
توران فتحی ادامه داد: جشن بادبادک‌ها ویژه دختران مقطع ابتدایی و راهنمایی برگزار خواهد شد و کلیه ادارات در این برنامه‌ها فعالیت دارند که بانی این مراسمات سپاه پاسداران شهرستان دیواندره است.
انتهای پیام/۹۲۰۰۱