%d8%a2%d8%b1%db%8c%d8%b2-%d9%81%d9%84%d8%a7%d8%ad%db%8c
قویترین مرد کردستان در دسته منفی ۱۰۵ کیلوگرم اظهار داشت: اگر بگویم مسؤولان دیواندره از من هیچ حمایتی نمی‌کنند شاید به آنها بربخورد اما در حقیقت و متأسفانه به من هیچ توجهی نمی‌شود و اگر حمایتی هم بکنند در راه خدا است.

به گزارش بارانی خبر به نقل از کُردتودی، فینال قویترین مردان ایران «جام دفاع مقدس» عصر دیروز در مجموعه ورزشی تختی سنندج برگزار شد و والی فلاحی از شهرستان دیواندره مقام دوم را کسب کرد، تیم کردستان نیز در بخش تیمی به مقام اول دست یافت.

والی فلاحی در پایان این مسابقات در گفت‌و‌گو با خبرنگار کُردتودی،با بیان اینکه از کسب این نتیجه حس خوبی دارم، گفت: من برای اول شدن آمده بودم، البته عیبی ندارد مقام دوم هم ارزشمند است چون حریفم که نفر اول شد بسیار قدر بود.

وی افزود: علی شُکری از قزوین که نفر اول شد چندین دوره است که قهرمان کشور در وزن آزاد است، بنابراین چیزی از ارزشهای مقام من کم نمی‌شود.

این قویترین مرد کردستانی در دسته منفی ۱۰۵ کیلو ادامه داد: شرایط مسابقه هم خوب بود و من هم نسبتاً از آمادگی خوبی برخوردار بودم. البته دو هفته قبل نیز در یک مسابقه شرکت کرده بودم و مقداری از انرژیم برای این مسابقه تحلیل رفته بود.

فلاحی با ابراز گله‌مندی از توجه مسؤولان شهرستان دیواندره به او، عنوان کرد: نزدیک شش ماه است که برای این مسابقه با هزینه شخصی و بدون امکانات، خود را آماده می‌کنم و حتی برای تمرین در برخی آیتم‌ها مجبور شدم به شهرستان‌های دیگر سفر کنم، چون دیواندره این امکانات را ندارد.

این ورزشکار کردستانی بیان کرد: محل تمرین من در شهرستان دیواندره در یک محوطه دورافتاده از شهر و در نزدیکی مکان تجمع معتادان این شهرستان است.

وی افزود: اگر بگویم مسؤولان دیواندره از من هیچ حمایتی نمی‌کنند شاید به آنها بربخورد اما در حقیقت و متأسفانه به من هیچ توجهی نمی‌شود و اگر حمایتی هم بکنند در راه خدا است.

این قویترین مرد کردستانی با بیان اینکه با دست خالی خود را برای این مسابقه آماده کردم، در جواب این سوال که چه برنامه‌ای برای آینده داری؟ گفت: اگر هزینه مالی داشته باشم می‌توانم برای آینده و قهرمانی در این رشته برنامه داشته باشم چون در واقع رشته قویترین مردان یک رشته سخت و پرهزینه است.

وی در پایان با چهره‌ای ناراحت عنوان کرد: با وضع موجود هیچ برنامه‌ای برای آینده ندارم.

انتهای پیام/۹۲۰۰۱

برای اطلاع از جدیدترین اخبار  و گزارش های خواندنی در کانال تلگرامی بارانی خبر دیواندره عضو شوید