احسن علوی

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس بر رفع مشکل تعاونی مسکن خبرنگاران در استان تاکید کرد و گفت: مسکن مهر قصه پرغصه استان است که هنوز کار زیربنایی و روبنایی در آن انجام نشده است.

به گزارش بارانی خبر به نقل از ایسنا، احسن علوی، پنج شنبه شب(۱۵ مهر) در جلسه شورای اداری استان کردستان، به وضعیت نامطلوب جاده‌های استان اشاره و اظهار کرد: نظام برنامه ریزی کشور نظامی سخت و ناکارا است که توسعه کشور را ابتر کرده است.

وی افزود: در دنیا نظام برنامه ریزی، مسئولیت را به مدیران محلی واگذار می‌کند که متاسفانه در کشور ما چنین نیست و مدیران محلی قدرت تصمیم گیری ندارند.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران عنوان کرد: ۹۶ درصد اعتبارات در کشور ما ملی است و تنها ۴ درصد از اعتبارات استانی است و با این شرایط امکان توسعه وجود ندارد.

وی با انتقاد از عدم تخصیص کامل بودجه سازمان برنامه ریزی در سال گذشته، ادامه داد: با توجه به اینکه تصمیمات مهمی در سازمان برنامه و بودجه گرفته می‌شود، نباید یک نفر تصمیم گیرنده باشد.

علوی به مشکلات استان در حوزه راه اشاره و ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های آسیب دیدگان تصادفات اخیر جاده سنندج- مریوان؛ از مردم مریوان خواست خویشتن داری کنند.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس بر رفع مشکل تعاونی مسکن خبرنگاران در استان نیز تاکید کرد و افزود: مسکن مهر قصه پرغصه استان است که هنوز کار زیربنایی و روبنایی در آن انجام نشده است.