جمعی از اهالی روستای وزمان دیواندره در تماس با سایت بارانی خبر از تخریب آسفالت ها توسط دستگاه های خدمات رسان معترض بودند.

درخواست اهالی محترم روستای وزمان بدون تصرف به شرح زیر است:

به نمایندگی از اهالی و ساکنین روستای وزمان می خواهم یک  مشکل را به اطلاع مسئولین برسانم،
جاده ای که از وسط روستا وزمان می گذرد راه ارتباطی بیش از سی روستا می باشد که جزو پر تردد ترین جاده های فرعی استان است.این جاده(مسیر طولی روستا)چند سال پیش توسط بنیاد مسکن آسفالت، جدول کاری، وپیاده رو آن بصورت ناقص سنگ فرش شد. هنوز شش ماه از درست کردن جاده وپیاده رو نگذشته بود که شرکت گاز از جاهای زیادی به  صورت طولی وعرضی هم جاده وهم پیاده رو  را تخریب کردند. بدون اینکه از آن موقع یک متر آن را باز سازی کنند.

حال چهار سال از آن می گذرد که این بار اداره آب برای آبرسانی خانه ها این کار را تکرار کرده و از هر طرف، جاده ،معابر، و کوچه ها را تخریب کرده و هنوز نصفی از کانالها سر باز مانده است. تمام افرادی که ساختمان مسکونی آنها در مسیر اصلی است از گرد و خاک کانالهای بجا مانده و حتی گل ولای در فصل بارندگی رنج می برند.

تردد ماشین ها باعث بیشتر شدن گرد و خاک شده و تحمل آن برای ساکنین سخت است. رانندگان ماشین هم از عبور از این مسیر بدلیل دست اندازها ی متعدد متنفرند. این مشکل را بارها مسئولین محترم خودشان دیده اند واحساس کرده اند. اکنون به نمایندگی از ساکنین روستای وزمان از مسئولین ،ادارات مربوطه خصوصا، بنیاد مسکن ،بخشداری، اداره راه، خواهشمندم که در این خصوص چاره ای بیاندیشند.

کار شما مسئولین محترم رفاه همشهریان است پس بهتر است  برای رفع یک نیاز باعث ایجاد مشکلات دیگری نشویم…?

انتهای پیام/۹۲۰۰۱