در مراسمی با حضور مسئولان رضا غفارپور به عنوان رئیس تعاون روستایی دیواندره معرفی شد

 به گزارش بارانی خبر، در مراسمی با حضور سرپرست فرمانداری دیواندره، مدیرکل تعاونی روستایی استان، اعضای هیئت مدیره تعاونی های روستایی شهرستان و جمعی از روسای ادارات سطح شهرستان رئیس سابق و جدید تعاون روستایی دیواندره تودیع و معارفه شدند.

سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندرهاظهار کرد: شهرستان دیواندره دارای پتانسیل های زیادی است که باید بیشتر به این ظرفیت ها توجه کرد و نسبت به فعال سازی آنها تلاش کرد.
مهران عارفی ادامه داد:  تولید محصولات کشاورزی، لبنیات، گوشت قرمز، گیاهان دارویی و جاذبه های گردشگری طبیعی و روستایی از ظرفیت های شهرستان دیواندره است که تعاونی روستایی با برنامه ریزی دقیق تر از این ظرفیت ها در راستای توسعه و اشتغال پایدار روستایی استفاده کند.
در این مراسم که در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی برگزارشد عارفی بر جلب اعتماد مردم نسبت به تعاونی ها تاکید کرد و گفت: تعاونی روستایی ظرفیت بالقوه ای برای رونق اقتصادی مناطق روستایی است.
وی بیان کرد: تعاونیهای روستایی درتحقق اقتصاد مقاومتی نقش و جایگاه مهمی دارند و با تقویت تعاونی ها و ساماندهی آنان می توان به اهداف مورد نظر در بخش کشاورزی رسید.
در پایان این مراسم از زحمات چهار ساله  ناصر بحری رئیس سابق اداره تعاون روستائی شهرستان دیواندره تقدیر و رضا غفارپور به عنوان رئیس جدید اداره تعاون روستائی این شهرستان معرفی شد.