در مراسم تودیع شهردار دیواندره مطرح شد؛
مدیر کل امور شهری کردستان گفت: امروز دولت در سطح شهرستان دیواندره مظلوم واقع شده است خدمات دولت انعکاس داده نمی شود.

به گزارش بارانی خبر، مدیر کل امور شهری کردستان در جلسه معارفه شهردار دیواندره اظهار کرد: انتظار می رفت این جلسه در سطح شورای اداری و در فرمانداری و در شرایط مناسب تری برگزار شود. هرچند خدمت به مردم اصل و اولویت برنامه های مسئولین است.
جمشید اسدی ادامه داد: امروز دولت در سطح شهرستان دیواندره مظلوم واقع شده است و بدون بررسی عملکرد دولت و کارهای که انجام شده است اظهار نظر می کنیم و خدمات دولت انعکاس داده نمی شود.
وی افزود: در حوزه استحفاظی دیواندره تمام راه های مواصلاتی پیمانکار مشغول کار است و قسمتی هم افتتاح و دو بانده شده است. در بحث ورودی شهر دیواندره از طرف سنندج چندین سال مطالبه مردم بود که در دولت تدبیر و امید به بهره برداری رسید.
اسدی بیان کرد: سد سیازاخ در دولت گذشته افتتاح شد ولی اینک بعد از تزریق ۷۰ میلیارد تومان کارهای اجرایی آن باقی مانده است. انتقادها باید سازنده باشد و از انتقاد سازنده استقبال خواهیم کرد.
مدیر کل امور شهری کردستان گفت: هر خدمتی به مردم شود کم است و رای ۷۲ درصدی مردم با هیچ خدمتی جبران نمی شود.
جمشید اسدی ادامه داد: زیر ساخت های مسکن مهر در خیلی از شهرهای کردستان به درستی انجام نشده است اما در مسکن مهرهای دیوانده مشکلات زیر ساختی وجود ندارد.
وی ادامه داد: امروز بر اساس کمک های دولتی کار پیش نمی رود شهردار باید خلاق و ایده پرداز باشد. سرمایه های اجتماعی هستند که سبب توسعه شهری می شوند.