سرویس کردستان – نخستین جایزه داستان کوتاه چیروک با موضوع آزاد برگزار می شود

به گزاش کردپرس، مسئول انتشارات چیروک دیواندره اظهار کرد: نخستین جایزه‌ی داستان کوتاه چیروک با موضوع آزاد در دو بخش کوردی و فارسی برگزار می شود. مسابقه در دو رده‌ی سنی ۱۲ تا ۱۸ سال و ۱۸ سال به بالا برگزار می‌شود.
چیمن سیدهاشمی درباره هدف این مسابقه گفت: هدف انتشارات چیروک از برگزاری مسابقه ترویج داستان نویسی و فرهنگ کتاب خوانی است.
وی افزود: آثار ۱۰ نفر اول در یک مجموعه داستان به چاپ خواهد رسید همچنین به آثار منتخب هیئت داوران در هر بخش جوایز نقدی  و به ۱۰ اثر برتر لوح تقدیر اهدا می شود.
سیدهاشمی در مورد شرایط شرکت در مسابقه گفت: آثار باید در نرم افزار word تایپ شده و تعداد کلمات هر داستان کوتاه حداکثر ۳۰۰۰ کلمه باشد.
وی ادامه داد: هر نویسنده می تواند در هر بخش دو اثر ارسال کند در صورت کپی برداری یا استفاده از آثار دیگران داستان مورد نظر حذف خواهد شد. داستان های ارسالی نباید پیش از این چاپ شده باشد.
مسئول برگزاری افزود: نام داستان، نام و نام خانوادگی مولف، سن، آدرس شماره تماس و تصویر کارت ملی در فایلی جداگانه به همراه اثر ارسال شود.
وی بیان کرد: علاقه مندان اثر و اطلاعات خود را باید از طریق پست الکترونیک به نشانی ch.seyedhashemi@gmail.com  یا برروی سی دی به آدرس دبیرخانه واقع در شهرستان دیواندره – خیابان نماز – بالاتر از مسجد جامع ساختمان فرجی دفتر انتشارات چیروک ارسال کنید.
سید هاشمی گفت: مهلت ارسال آثار ۳۱ خرداد سال ۱۳۹۶ است مراسم اختتامیه با معرفی برگزیدگان طی مراسمی برگزار خواهد شد.