مراسم کلنگ زنی احداث درمانگاه تامین اجتماعی دیواندره صبح امروز با حضور عبدالرحمن تاج الدین معاون پارلمانی، محمدعلی همتی معاون درمان سازمان تامین اجتماعی کشور و مسئولین استان و شهرستان در محل پروژه برگزار شد.

معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی در این مراسم گفت: راهبرد سازمان تامین اجتماعی همواره خدمت به مردم در مناطق محروم بوده است.

عبدالرحمن تاج الدین تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید تلاش نموده است در راستای خدمت افزایی و خدمت رسانی به مخاطبین خود که جامعه کارگری و مستمری بگیران و بازنشستگان هستند در بخش درمان خدمات بیشتری ارائه دهد.

وی اظهار داشت: رویکرد سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید بیشتر به سمت مناطق محروم است تا پاسخگوی مطالبات بیمه شدگان در سراسر کشور باشیم.

معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی کشور دیگر پروژه های استان اشاره کرد و افزود: در راستای خدمت رسانی به مردم کردستان هم اکنون درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان کامیاران در حال ساخت است بیمارستان تامین اجتماعی سقز و ارتقای سطح کیفی بیمارستان سنندج از دیگر اقدامات این سازمان در استان کردستان می باشد.

در ادامه فرماندار شهرستان دیواندره گفت: احداث درمانگاه تامین اجتماعی دیواندره یکی دیگر از خدمات نظام و دولت تدبیر و امید به مردم شهرستان است.

جعفر توان اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی حلقه واسطه استمرار معیشت و خدمات رسانی به خانواده ها است.

توان تصریح کرد: زمین احداث این درمانگاه با مساحت ۳۰۰۰ متر با کاربری درمانی از طرف شهردای و شورای شهر واگذار شد.

وی اضافه کرد: با استناد به بند ۱۹ قانون شهرداریها امکان واگذاری رایگان نبود و هزینه آن که به مبلغ ۹۰۰ میلیون ریال تعیین شد از طرف این فرمانداری پرداخت خواهد شد.

فرماندار شهرستان دیواندره در پایان ضمن تقدیر از همکاری و همدلی همه مسئولین، ابراز امیدواری کرد مردم در آینده نزدیک شاهد بهره برداری این پروژه باشند.