امام جمعه دیواندره گفت: قدرت معنوی سیل مردمی عامل افزایش روحیه مبارزان می‌شود و اسرائیل را نابود خواهد کرد.

ماموستا معروف خالدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دیواندره اظهار کرد: رژیم غاصب صهیونیستی با شهرک‌سازی می‌خواهند قدس را نابود کنند اما نمی‌توانند چون حرکت ما در روز قدس برای مبارزان روحیه است.

وی افزود: روز جمعه بنابر وظیفه شرعی برای حمایت از قبله اول مسلمانان و مردم مستضعف و مظلوم فلسطین در راهپیمائی روز قدس شرکت می‌کنیم.

خالدی با اشاره به اینکه قدرت معنوی سیل مردمی اسرائیل را نابود خواهد کرد خاطرنشان کرد: روز قدس مسئله جهان اسلام است و بی‌تفاوتی ملل مسلمان به قدس و مردم فلسطین گناهی نابخشوندی است.

امام جمعه دیواندره اظهار کرد: روز قدس روزی است که مستضعفان جهان اسلام انزجار و نفرت خود را از عملکرد صهیونیسم بین‌الملل در به خاک و خون کشیدن میلیون‌ها انسان بی‌گناه در اقصی نقاط جهان و به ویژه فلسطین اعلام می‌کنند.

خالدی ادامه داد: روز جهانی قدس متعلق به جهان اسلام است و حضور هر چه بیشتر در یوم‌الله روز جهانی قدس موجب وحشت در دل استکبار به ویژه رژیم اشغالگر قدس خواهد شد.

وی بیان کرد: پیام روز قدس این است که ملت فلسطین تنها نیستند و مسلمانان جهان همواره به یاد آن‌ها بوده و با آنان ابراز همدردی می‌کنند.

انتهای پیام/۹۲۰۰۱/۶۵۴۳