مسابقات مچ اندازی بانوان استان در دو دست راست و چپ به میزبانی دیواندره برگزار شد.

به گزارش بارانی نیوز، رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام دیواندره گفت: مسابقات مچ اندازی بانوان استان به مناسبت دهه کرامت، ترویج ورزش بانوان و تقویت بخشی بانوان هیات بدنسازی در دیواندره برگزار شد.
«آزاد رحمانی» ادامه داد: این مسابقات در رده سنی آزاد در دو بخش دست راست و دست چپ با همکاری اداره ورزش و جوانان و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کردستان در سالن المپیک دیواندره به پایان رسید.
وی افزود: ۵۴ ورزشکار از ۴ شهرستان در قالب ۷ تیم به رقابت پرداختند که در نتایج تیمی باشگاه خورهلات دیواندره اول، باشگاه ژوانگه دیواندره دوم و باشگاه البرز نوین سنندج سوم را به دست آوردند.
رحمانی با اشاره به اینکه نفرات برتر به مسابقات کشوری اعزام می شوند بیان کرد: در نتایج انفرادی نیز در وزن ۵۰ کیلوگرم آیدا شکرالله نژاد اول، روژان محمدی دوم و عاطفه محمدی مقام سوم و در ۵۵ کیلوگرم اسرافلاحی، کژال سبحانی و شهلا مرادنیا مقام های اول تا سوم این وزن را به دست آوردند.
وی ادامه داد: در وزن ۶۰ کیلوگرم جمیله محمدی، فروزان دهقان و سمیه خانی مقام های اول تا سوم و در وزن ۶۵ کیلو سحرصالحی، دلکش قادری و سنور سردارپور مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام دیواندره افزود: در وزن ۷۰ کیلو گرم گل بهار غلام ویسی مقام اول، فرناز گلشه مقام دوم و شلیر الیاسی مقام سوم و در وزن ۷۵ کیلوگرم شهلا یوسفی اول، دلنیا عبدی دوم و سوما قیصری سوم را به دست آوردند.
وی اضافه کرد: در وزن ۸۰ کیلوگرم صبری قیصری اول، ژیلا آقایی دوم و لطیفه نیکزاد مقام سوم را کسب کردند در وزن ۸۰+ نیز خانم ها نقره الیاسی، خوشبو رحیمی و حمیرا حسین پناهی مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
آزاد رحمانی در پایان گفت باتوجه به برگزاری این مسابقات و مسابقات هفته آینده این هیات با مشکلات مالی مواجه است و از آنجا که در سال ۹۵ هیات برتر معرفی شدیم نیازمند کمک مالی هستیم.