امام جمعه دیواندره: خبرنگاران با بیان مشکلات و انعکاس واقعیت ها رسالت خود را انجام دهند

 ماموستا معروف خالدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته دیواندره با تبریک روز خبرنگار و قدردانی از زحمات این قشر زحمت‌کش اظهار داشت: خبرنگاران در راستای انعکاس اخبار صحیح بر اساس واقعیت‌ها تلاش کنند و در اطلاع‌رسانی به مردم تعهدات خود را به درستی انجام دهند.

وی در بخشی دیگر از خطبه‌های خود با اشاره به فریضه حج گفت: به گفته رهبر معظم انقلاب اگر قرار است برای دیدن بازار به حج برویم اینجا هم بازار بهتر است اما هدف زیارت مکه و مدینه است.

امام جمعه دیواندره تصریح کرد: امروزه به دلیل گرایش‌های شیطانی، حرکت مردم به سمت گناه بیشتر و بر تعداد آنها افزوده شده اما باید مسلمانان در برابر افرادی که هدف آنها ایجاد اختلاف و تفرقه است مقابله کنند.

وی با اشاره به فرموده خداوند گفت: اگر انسان‌ها مواظب نباشد پشت سر هم گناه می‌کنند چرا که همیشه شیطان بر سر راه آنان وجود دارد بنابراین باید هوشیار باشند.

ماموستا خالدی افزود: افرادهایی که دروغ می‌گویند، زکات شرعی نمی‌دهند و گناه می‌کنند به جهنم می‌روند و قطعاً به‌سزای اعمال خود می‌رسند.

وی خطاب به مسلمانان اظهار کرد: تذکرات قرآنی و احادیث به این دلیل است که در دنیا تکلیف خود را بدانیم چرا که این دنیا زودگذر و موقتی بوده و ماندنی نیست.

انتهای پیام/تسنیم