امام جمعه دیواندره با بیان اینکه حضور “نیروهای قدرتمند سپاه” سبب شکست داعش و گروه‌های تکفیری شده‌ است، گفت: اظهارات “یاوه‌گویانه، ابلهانه و احمقانه” ترامپ نسبت به سپاه هیچ تأثیری در دل مردم ایران ندارد.

ماموستا معروف خالدی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در سنندج، در پاسخ به این سئوال که دیدگاه خود را نسبت به اظهارات اخیر ترامپ درباره جمهوری اسلامی و سپاه پاسدارن بیان کنید، اظهار داشت: قبل از هر صحبتی بنده از خبرگزاری تسنیم کردستان تقدیر و تشکر می‌کنم چراکه به‌راستی همیشه در همه مراسمات، مناسبت‌ها و رویدادها حضور فعال دارند و به‌صورت صادقانه در جهت انعکاس مشکلات، واقعیت‌ها و آگاهی‌دهی به مردم گام برمی‌دارند.

خبرگزاری تسنیم رسانه‌ای “اسلامی و انقلابی” است

وی با بیان اینکه دشمنان از رسانه‌های ما می‌ترسند، گفت: خبرگزاری تسنیم رسانه‌ای “اسلامی و انقلابی” است و نیروهای این مجموعه همیشه در صحنه حضور فعال دارند و امیدوارم که مسئولان قدردان تلاش‌های صادقانه آنان باشند.

امام جمعه دیواندره در بخش دوم سخنان خود در واکنش به سخنان اخیر ترامپ نسبت به جمهوری اسلامی و سپاه پاسدارن تصریح کرد: بنده از انتخاب مردم آمریکا در انتخاب رئیس جمهور تعجب می‌کنم که چطور به چنین فردی که استقلال فکری ندارد رأی دادند.

ترامپ استقلال فکری و فرهنگی ندارد

وی با بیان اینکه ترامپ استقلال فکری و فرهنگی ندارد، ادامه داد: ما مردم ایران به حضور نیروهای انقلابی سپاه پاسدران افتخار می‌کنیم چرا که آنها حامی تمام مردم ایران و مظلومان جهان هستند و در صحنه‌های مختلف آماده فداکاری هستند.

ماموستا خالدی افزود: ترامپ و اطرافیان وی می‌دانند که “نیروهای قدرتمند سپاه” سبب شکست اهداف و برنامه‌های شوم آنان و داعش و گروه‌های تکفیری شده‌اند بنابراین می‌خواهند از طریق این اظهارات به سپاه ضربه بزنند.

مردم ایران در پاسخ به اظهارات ترامپ نفهم و بی‌تجربه بیشتر “وحدت و یکدلی” خود را حفظ می‌کنند

وی اظهار کرد: سپاه نهاد انقلابی و براساس دستور و منویات مقام معظم رهبری حرکت می‌کند و اظهارات “یاوه‌گویانه، ابلهانه و احمقانه” ترامپ نسبت به جمهوری اسلامی و سپاه پاسدارن هیچ تأثیری در دل مردم ایران ندارد و یقیناً از سوی رهبری و مسئولان نظام پاسخ قاطعانه به آنان داده می‌شود.

امام جمعه دیواندره خاطر نشان کرد: اظهارات اخیر ترامپ رئیس جمهور نفهم و بی‌تجربه آمریکا سبب می‌شود که ما مردمان ایران و کردستان در برابر دشمنان بیشتر “وحدت و یکدلی” خود را حفظ کنیم.

انتهای پیام/