مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان قهرمان کشوری با معرفی نفرات و تیم های برتر در شهر دیواندره به کار خود پایان داد.

به گزارش کردپرس مسابقات کشتی فرنگی جوانان روستایی و عشایری کشوری به مدت دو روز با حضور ۱۵استان و ۱۶ در سالن المپیک شهر دیواندره و با حضور پرشور تماشاگران برگزار شد.

کشتی گیران در ۱۰ وزن به رقابت پرداختند و در پایان تیم کردستان الف مقام اول , تیم تهران مقام دوم , تیم کرمانشاه مقام سوم و تیم مازندران به مقام چهارم رسید.

در وزن ۴۵ کیلوگرم کیانوش شمشیری از تهران، در ۴۸ کیلوگر م انصار محمدخانی از کردستان، در  ۵۱ کیلوگرم علیرضا غریب دشتی از گلستان، در ۵۵ کیلوگرم محمدرضا ثمرقندی از مازندران، در ۶۰ کیلوگرم حسین احمد بیگی از مازندران، در ۶۵ کیلوگرم سوران محمدی از کردستان در ۷۱ کیلوگرم نیما عرب از گلستان، در ۸۰ کیلوگرم جاوید بختیاری از کرمانشاه، ۹۲ کیلوگرم محمدرضا قیاسی از کرمانشاه و در ۱۱۰ کیلوگرم عرفان نجفی از تهران مقام اول اوزان خود را بدست آوردند.

در این مسابقات ۱۶ تیم با ۱۴۶ کشتی گیر حضور دارند که در ۱۰ وزن به رقابت خواهند پرداخت. تیم کردستان با دو تیم در این رقابت ها حضور دارد. کردستان (۲ تیم الف و ب)، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، همدان، زنجان، کرمانشاه، گلستان، مازندران، بوشهر، ایلام، خراسان رضوی، مرکزی، تهران، البرز، لرستان و کرمان هر کدام با یک تیم در این رقابت ها حضور پیدا کرده اند.