سرپرست فرمانداری دیواندره سرزده از دو اداره این شهرستان بازدید و با کارمندان دیدار کرد.
 

به گزارش بارانی خبر، با توجه به اینکه یکی از رسالت ها و وظایف فرمانداری بازدید از ادارات سطح شهرستان و بررسی و ارزیابی وضعیت ادارات است، بدین منظور سرپرست فرمانداری دیواندره در صبح امروز با حضور بخشدار مرکزی و خبرنگاران از اداراه دارایی و امور اقتصادی و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بازدید کرد.
در این بازدید ابتدا با حضور در اداره امور اقتصادی و دارایی ضمن بررسی مشکلات این اداره با رئیس، کارمندان و مراجعه کنندگان به گفتگو نشست و نقطه نظرات آنها را در خصوص مسائل اداری و خدمت رسانی بهتر به مردم جویا شد.
سرپرست فرمانداری دیواندره در حاشیه این بازدید ضمن مهم توصیف کردن وظیفه اداره امور اقتصادی و دارایی گفت: برخورد با سعه ‌ی صدر و رسیدگی به مشکلات مردم  تا حصول نتیجه و نیز تسهیل در امر خدمت‌ رسانی به مردم و مراجعه کنندگان  باید بیش از پیش سرلوحه کار کارمندان باشد.
مهران عارفی ادامه داد: در نهایت مالیات برای خود مردم هزینه می شود اما نیاز است در بحث رکود اداره امور اقتصادی و دارایی هم با مردم همگام باشد تا به مردم فشار وارد نیاید.
وی سپس با حضور در مرکز آموزش فنی و حرفه ای از کارگاه های فعال تاسیسات و برق صنعتی بازدید کرد.
سرپرست فرمانداری دیواندره ضمن دیدار با مربیان و کارآموزان اظهار کرد: جوانان علاقمند و جویای مهارت می توانند از امکانات و مربیان توانمند سازمان فنی و حرفه ای برای آموزش استفاده کنند.
مهران عارفی ادامه داد: آموزش در روستاها باید افزایش یابد تا جوانان و علاقه مندان به رشته های مختلف فنی آموزش و مهارت های لازم را کسب کنند.
وی به همکاری آموزش و پرورش و سازمان فنی و حرفه ای اشاره کرد و افزود: بسته های تشویقی برای سوادآموزان و آموزشیاران جهت آموزش مهارت های فنی و حرفه ای در نظر گرفته شده است و فرصت مناسبی برای  توسعه و ترویج فرهنگ سواد آموزی و فرهنگ مهارت آموزی در جامعه است.