هشتمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره یادواره استاد سید ابراهیم ستوده، با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

نفرات برتر هشتمین جشنواره استانی شعر و داستان جوان سوره یادواره استاد سید ابراهیم ستوده، شامگاه دوشنبه همزمان با هفته هنر انقلاب در مراسمی و با حضور جمعی از مسئولان، شاعران و نویسندگان استان در سنندج معرفی شدند.

بر اساس این گزارش، در بخش شعر کردی ژیلا صفایی از دیواندره، زانیار درخشانی از مریوان و سحر مصطفایی از سنندج به ترتیب مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.

در بخش شعر فارسی میدیا حسنی از سنندج، محسن شکریان از بیجار و فوزیه میرکی از سنندج به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در بخش داستان نیز داستان هفته غایب اثر صباح سلطانی از قروه، داستان اوایل ماه دسامبر اثر بابک ساعد پناه از کامیاران و داستان عطر زنانه اثر خاطره محمدی از سنندج به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

گفتنی است، در بخش ویژه شعر از سومار رحمانی از سنندج  و در بخش ویژه داستان، داستان نقطه آبی اثر ناهید نقشبندی از سنندج و داستان من پلنگ صورتی نیستم اثر زانیار درخشانی از مریوان انتخاب شدند و از آثار آکو زند کریمی و سحر مصطفایی هر دو از سنندج به عنوان آثار شایسته تقدیر شد.

در بخش شعر کلثوم عثمان پور، کامبیز کریمی و بهزاد کرم الهی داوران این بخش بودند و رضا امیری، محمد رضا کلهر و عطا نهایی داوران بخش داستان در جشنواره بودند.