سرپرست تبلیغات اسلامی از فعالیت ۴۰ خانه قرآنی در ایام تعطیلات تابستان در دیواندره خبر داد.

به گزارش بارانی خبر، ابراهیم ملازاده سرپرست تبلیغات اسلامی دیواندره اظهار کرد: برگزاری محافل جز خوانی، روانخوانی، روخوانی، تفسیر و تجوید قرآن کریم از برگ زرین برنامه های قرآنی با حضور اقشار مختلف مردم در این شهرستان  از اول ماه مبارک رمضان آغاز شد.
وی ادامه داد: در ماه مبارک رمضان در تمامی مساجد شهرستان محافل قرآنی با حضور تمام رده های سنی در دو بخش خواهران و برادران برقرار بود.
ملازاده افزود: با توجه به شدت تهاجم فرهنگی آنهم با روش های نوین علیه  قشر جوان بهرتین راه مقابله برگزاری محافل قرآنی با پرداختن به تفاسیر بلند قرآنی در جهت کاهش  آسیب های اجتماعی خواهد بود.
وی بیان کرد: پس همه ما مکلف  به تعلیم و تعلم قرآنی در جامعه هستیم به امید آنکه بتوانیم قدمی هرچند کوچک در مسیر تعالی جامعه اسلامی برداشته باشیم.
ابراهیم ملازاده گفت: تعداد ۴۰ خانه قرآن شهری و روستایی در دیواندره به فعالیت های قرآنی می پردازند برنامه هایی که در ماه مبارک رمضان آغاز شده بود تا پایان تعطیلات تابستانی ادامه خواهند داشت.
وی ادامه داد: با توجه به استقبال جوانان و نوجوانان در هر سه بخش مرکزی، کرفتو و سارال این کلاس ها با حضور مربیان آموزشی مجرب  برگزار خواهد شد.