نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: «حامد جولایی» ازسوی وزارت ورزش و جوانان، به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان کردستان منصوب شد.

به گزارش بارانی نیوز امید کریمیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج، اظهار کرد: «حامد جولایی» از سوی وزارت ورزش و جوانان، به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان کردستان منصوب شد.

وی گفت: جولایی از جوانان بومی استان کردستان و جزئی از بدنه ورزش استان است که از نزدیک با کاستی‌ها و مشکلات این حوزه آشنا بوده و می‌تواند با همراهی و همکاری جامعه ورزش کردستان برای حل مشکلات تلاش کند.

بیستمین مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان از شهرستان مریوان سکان هدایت اداره کل ورزش و جوانان کردستان را در دست می‌گیرد.

پس از کناره‌گیری مهران تیشه‌گران از سمت مدیرکلی ورزش و جوانان کردستان پس از ۱۶ ماه و حضور یک ماهه محمود ضیاءپور در این اداره کل به عنوان سرپرست، نوبت به حامد جولایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مریوان رسید تا به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان کردستان منصوب شود.

حامد جولایی که یکی از جوانترین مدیران ورزش و جوانان کردستان تاکنون است که از سال ۷۴ تا ۸۴ عضو تیم ملی دوومیدانی بوده و در دوران ورزش قهرمانی نزدیک به ۷۰ عنوان را در مسابقات مختلف کشوری و بین‌المللی به دست آورده است.

وی نزدیک به ۶ سال است که به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مریوان فعالیت می‌کند و در سال‌های ۹۱ و ۹۲ نیز به عنوان مدیر برتر ورزش و جوانان استان انتخاب شده است.

مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان کردستان مدرک کارشناسی تربیت بدنی دارد و در حال حاضر نیز دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی در دانشگاه علوم و تحقیقات واحد کردستان است.