سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان دیواندره از برگزاری نخستین جلسه مشترک هیئت‌های ورزشی شهرستان دیواندره، در اداره ورزش و جوانان این شهرستان خبر داد.به گزارش بارانی نیوز نخستین جلسه مشترک هیئت‌های ورزشی شهرستان دیواندره در راستای تعالی ورزش دیواندره با حضور رئیس هیئت‌های ورزشی این شهرستان، روز گذشته در محل اداره این شهرستان برگزار شد.

وی گفت: در سال ۱۳۹۲ جمعیت ورزشکاران سازمان یافته این شهرستان کمتر از ۲۰۰۰ نفر بوده است که با توجه به این آمار محدود، اولویت کاری اداره ورزش و جوانان این شهرستان افزایش سرانه ورزشی و بالا بردن آمار جمعیت ورزشکاران سازمان یافته در شهرستان دیواندره است.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان دیواندره تصریح کرد: در این جلسه همچنین به بررسی مشکلات ورزش شهرستان دیواندره پرداخته شد و در این راستا کارگروهی برای ارائه راه حل و رفع مشکلات و موانع موجود در راه پیشرفت ورزش در این شهرستان تشکیل می‌شود.

وی گفت: ساماندهی هیئت‌‌های ورزشی، ساماندهی باشگاه‌‌های ورزشی در بخش خصوصی و نظارت و ساماندهی اجاره اماکن ورزشی از دیگر اقدامات آتی این اداره است.

ابراهیمی افزود: بررسی وضعیت استخر شهرستان دیواندره و ارائه گزارش به گروه فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان در رابطه با پیگیری روند ساخت و راه اندازی هر چه سریعتر استخر سرپوشیده در دیواندره یکی از اقدامات مهم اداره ورزش و جوانان شهرستان دیواندره است.

وی خاطر نشان کرد: شهرستان دیوانداره دارای ظرفیت های ویژه‌ای در رشته های مختلف ورزشی است و انتظار می رود با استفاده از این ظرفیت ها زمینه برای درخشش ورزشکاران شهرستان در عرصه های ملی و بین‌المللی فراهم شود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان دیواندره گفت: تنظیم چارت تشکیلاتی هیئت های ورزشی شهرستان دیواندره از دیگر اهداف و برنامه‌های این اداره برای ارتقاء سطح ورزش در این شهرستان است.