بازدید روحانیون از نحوه تامین و تصفیه آب شرب شهر دیواندره

به دعوت رئیس اداره آب و فاضلاب شهری از روحانیون و معتمدین از نحوه تهیه و تصفیه آب شهر دیواندره بازدید به عمل آمد.

رئیس آب و فاضلاب شهری دیواندره با اشاره به نقش روحانیون در جامعه گفت روحانیون می توانند با تاثیرگذاری که بر جامعه دارند نسبت به صرفه جویی همشهریان در مصرف آب شرب نقش بسزایی ایفا کنند.

ولایتی با توجه به اینکه هفته اول تابستان به نام صرفه جویی آب نام گرفته است از روحانیون و معتمدین سطح شهر دیواندره دعوت به عمل آمده تا در ضمن بازدید از ایستگاه پمپاژهای و نحوه تصفیه آب دیواندره در جلسات با مردم بر نحوه مصرف درست آب تاکید کنند.

عباس ولایتی اظهار کرد آب شهر دیواندره کاملا سالم است و نیازی به استفاده از دستگاههای تصفیه آب در شهر دیواندره نیست و استفاده از این دستگاهها را خطرناک دانست.

وی افزود از مردم انتظار داریم که در مصرف آب آشامیدنی دقت کنند و از آن برای شستن قالی و خودرو استفاده نکنند در صورت صرفه جویی مشترکین در فصل تابستان قطعی آب نخواهیم داشت .

ولایتی ادامه داد از طریق رسانه ها و بنر های تبلیغاتی اطلاع رسانی لازم را انجام داده ایم ، در صورتی که مشترکین پر مصرف میزان مصرف خود را کاهش ندهند طبق آیین نامه اجرائی اداره آب و فاضلاب شهری با آنها برخورد قانونی خواهد شد.

وی در مورد تامین آب شهر دیواندره اظهار کرد در صورت صرفه جویی همشهریان علاوه بر تامین آب آشامیدنی شهر دیواندره ۹۰ درصد از آب روستای رشید آباد را نیز تامین کرده ایم. در حال حاضر سرانه مصرفی شهر دیواندره بسیار بالاست و این مصرف باید کاهش یابد.

یکی از روحانیون از دعوت اداره آب و فاضلاب شهری دیواندره تقدیر و تشکر کرد و گفت این حرکت برای اولین بار در سطح شهرستان صورت گرفته است . امروز بر خلاف شایعات موجود از نحوه تامین و تصفیه آب دیواندره اطمینان کامل را به دست آوردیم.

قضائی افزود آب ارزش گرانبهای دارد از همشهریان تقاضامندم نسبت به مصرف آب آشامیدنی دقت کنند و از آن برای کارهای همچون آبیاری باغچه و شستشویی خودرو استفاده نکنند. صرفه جویی در آب آشامیدنی به نفع عموم مردم است.

ولایتی - بازدید روحانیون از محل تصفیه آب دیواندره

بازدید روحانیون از نحوه تامین آب دیواندره

بازدید روحانیون از نحوه تامین آب دیواندره

 

بازدید از محل برداشت آب دیواندره

کپی از مطالب بارانی نیوز تنها با لینک baraninews.ir  مجاز می باشد