فرماندار شهرستان دیواندره گفت: انتخابات تجلی اداره مردم در صحنه های مختلف و تعیین سرنوشت کشور است.

بهرام فاتحی در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه دیواندره گفت: آرای مردم تامین کننده و پشتوانه حضور مسئولین برای تصمیم گیری در امورات کشور و تصویب قوانین است.

وی با بیان اینکه مسئولین نظام همیشه نسبت به برگزاری انتخابات تاکید داشته اند، افزود: تاکید رهبر کبیر انقلاب که فرمودند “مجلس در رأس امور است” بیانگر جایگاه مجلس و اهمیت برگزاری انتخابات است.

فاتحی تصریح کرد: انتخابات برگرفته از خواست مردم است بطوریکه ۷۳ درصد رأی مردم شهرستان دیواندره سال ۹۲ به رئیس جمهور، خواسته آنان برای تغیر در شرایط جامعه بود.

فرماندار دیواندره به اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخت و گفت: در ۷ اسفند امسال سرنوشت چهار سال قانونگذاری و نظارت بر حسن اجرای قانون در کشور توسط مردم به ۲۹۰ نفر از جوانان این آب و خاک سپرده خواهد شد که حق و حقوق مردم را در راستای دین مبین اسلام و قانون اساسی کشور تبین و تصمیم گیری کنند.

وی اظهار داشت: خوشبختانه ایران اسلامی جزو امن ترین کشورهای جهان است و این امنیت و آسایش جز با جانفشانی و خون پاک شهدا بدست نیامده است.

بهرام فاتحی ابراز کرد: با تدابیر رهبر معظم انقلاب و فرصت هایی که دولت تدبیر و امید بوجود آورده و امنیتی که در این منظقه بحران زده بر کشور حاکم است شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور با مشارکت حداکثری مردم خواهیم بود.

وی اضافه کرد: با حضور در پای صندوق های اخذ رأی و انتخاب بهترین کاندیدا، سرنوشت چهار سال کشور را به افراد اصلح تر واگذار و عشق و علاقه خود را به وطن اسلامی ثابت خواهیم کرد.

رئیس ستاد انتخابات حوزه فرعی شهرستان دیواندره اظهار داشت: در انتخابات آنچه خواست مردم است اتفاق می افتد و نظام جمهوری اسلامی و مجریان انتخابات پاسدار و نگهبان آرای مردم هستند و این مصداق برگزاری انتخابات سالم در کشور ما است.

وی مشارکت در انتخابات را به عنوان یک وظیفه و ادای دین دانست و گفت: همه ما باید به این باور برسیم که با مطالعه عملکرد کاندیداها، تخصص و رعایت اخلاق اسلامی و اخلاق اجتماعی آنها را مورد بررسی قرار دهیم و مستقلا تصمیم به انتخاب فرد مورد نظر بگیریم.

فاتحی در ادامه از همه مردم خواست با همدلی، یکرنگی و وحدت در انتخابات روز جمعه شرکت کنند و توطئه های شمنان انقلاب را با مشارکت و حضور در پای صندوق های اخذ رای خنثی کنند.

وی در پایان به خدمات دولت تدبیر و امید در شهرستان دیواندره اشاره کرد و افزود: مطالبات مردم شهرستان بحق است و در این راستا در بخش بهداشت و درمان شاهد توسعه امکانات و پزشکان متخصص در بیمارستان امام خمینی(ره) دیواندره هستیم و اقدامات دیگری نیز در جهت رفاه مردم شهرستان در دست اجرا است.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره