بخشدار-کرفتو
بخشدار کرفتو خواستار تعیین جایگاه دفن زباله در روستاها شد و گفت: هر دهیاری باید تا ۱۵ روز آینده نسبت به تعیین جایگاه دفن زباله اقدام نماید.
 

 بخشدار بخش کرفتو در جمع دهیاران اظهار کرد: با توجه به اعتبارات کم در سال ۹۴ تعدادی از دهیاران خوب تلاش کردند و توانستند برخی از مشکلات داخل روستاها را حل کنند.
علی اشرف مرادی با اشاره به اینکه دهیاران مدیران اجرائی در داخل روستا هستند از آنها خواست: برای سال جاری برنامه تدوین کنند و برای هر روستا پروژه‌ای را تعریف نمایند.
وی ادامه داد: خوشبختانه در این بخش بالاترین سطح امنیت وجود دارد و دیگر بهانه‌ای برای کار نکردن در روستاها پذیرفته نمی‌شود و باید سلامت مردم را در روستاها در اولویت قرار دهید.
مرادی افزود: در جامعه‌ای که بهداشت و سلامت در اولویت نباشد در آن جامعه شاهد هیچ گونه پیشرفتی در حوزه‌های مختلف نخواهیم شد.
بخشدار کرفتو خواستار تعیین جایگاه دفن زباله در روستاها شد و گفت: رها سازی زباله در طبیعت خسارات جبران ناپذیری را به زمین‌های کشاورزی و محیط زیست خواهد زد و هر دهیاری باید تا ۱۵ روز آینده نسبت به تعیین جایگاه دفن زباله اقدام نماید.
علی اشرف مرادی ادامه داد: سلامت مردم قابل معامله نیست، اما متاسفانه تعدادی بی‌انگیزه کار را تعطیل کرده‌اند، درست است اعتبارات کم است اما با مشارکت مردم می‌توان خیلی از کارها را انجام داد و خواهشا منافع شخصی را بر منافع عمومی ترجیح ندهید.
وی افزود: تعدادی از کسانی که کار جمع آوری شیر را انجام می‌دهند به صورت غیرقانونی دارند کار می‌کنند و عوارض محلی را پرداخت نمی‌نماید که دهیاران باید با این افراد برخورد نمایند.
مرادی تصریح کرد: هر روستا باید صاحب ساختمان دهیاری با نصب تابلو باشد، دهیارها در روستاها مستقر شوند و در هفته سه روز در دهیار حضور داشته باشند.بخشدار کرفتو در پایان از دهیاران خواست: تردد معلمان و بهورزان کنترل شود و شورای فرهنگی و شورای بهداشت را در سطح روستا فعال نمایند.
انتهای پیام/۹۲۰۰۱