یادداشت/

رادیو

بارانی خبر – رادیو وسیله ایمن و متنوع همراه ما در سفرهایمان است. رادیوهای ماشین و منزل و محیط کارمان  را بر موج ۹۴٫۵a.mتنظیم کنیم

یکی از عادت‌های هر فرد در حین رانندگی و مسافرت گوش دادن به موسیقی‌های شاد است، این کار دلایل مختلفی من مجله فرار از صدای ماشین جلوگیری از خواب‌آلودگی و جلوگیری از سررفتن حوصله انجام می‌گیرید. 

یکی از افزونه‌های هر پخش‌کننده موسیقی  در ماشین رادیو می‌باشد و گستره پوشش رادیو در سطح کشور از وضعیت مناسبی برخوردار است از مهم‌ترین مزایای رادیو این به دلیل فقط صدا بودن می‌توان همزمان با گوش دادن به کارهای روزمره خود رسیدگی نمود کارمندان در حین کار رانندگان در حین رانندگی بانوان در حین آشپزی و انجام امور خانه می‌توانند با رادیو هم‌زمان کارهایشان را به سرانجام رسانند.

رادیو سنندج با برنامه‌ای متنوع و اخبار گوناگون و پخش موسیقی‌های زیبا می‌تواند جایگزین مناسبی باشد و این همراه رایگان و متنوع توانایی شیرین کردن مسافرت هر سواره‌ای را دارا می‌باشد موسیقی در بین مردم کرد طرفداران زیادی دارد ولی پخش ممتدان باعث دل‌زدگی مخاطب می‌شود رادیو با برنامه‌ای متنوع خودش می‌تواند صدای زیبای را در ماشین طنین‌انداز نمایند تا در خلال سفر تنها نمانیم.

مخاطبان رادیو کم نیستند و اکثریت  رانندگان تاکسی و ماشن سنگین از این وسیله بهره اثربخش می‌برند ولی نیاز است قشر جوان و نوجوان از این وسیله که هم باعث بالا رفتن اطلاعات لذت از موسیقی و شنیدن داستان و نمایش را همراه خود دارد از این وسیله بهره بگیرند.

اهم برنامه‌های زبان کردی طنز نمایش خبر می‌باشد برنامه ژوانگه لاوان اسوی ژیان هه تا یک ایواره باش نقله کوردی طریفه چوار باخ دی نشینان  هواشناسی و …. است.

گوش دادن به رادیو در حین رانندگی  باعث زود تمام شدن سفر و تنوع می‌باشد و در خلال سفر از اخبار روز و اطلاعات می‌توانیم بهره بگیرم.

کارمندان رادیو شبانه روز در حال تهیه تولید واجرای برنامه‌های متنوع هستند که گوش‌های ما را با صدای زیبا به خود معطوف دارند و با توجه به اینکه در خلال رانندگی کلیه اعمال  خوردن آشامیدن مطالعه کردن ممنوع  می‌باشد ولی کار شناسان و متخصصین ایمنی تابه‌حال دلایل مبنی بر نایمن بودن رادیوی روشن در حین سفر را پیدا ننموده اند و خوشبختانه با ارتباطی که با مخاطب می‌گیرند میتوانند از خواب‌آلودگی و خسته آلود بودن محیط ماشین بکاهند.

در فصل زمستان رادیوی روشن می تواند به گرفتن اطلاعات جاده‌ای کمک شایانی بنماید.

بانوان در حین آشپزی مردان در حین کار می توانند با گوش دادن به رادیو هم‌زمان کار خود را نیز انجام دهند.

رادیو سنندج از طریق رسانه های دیجیتالی و رادیوپخش گوشی برروی موجهای ۹۴٫۵و ۱۰۶۲ قابل دریافت است مطمنا رادیو دوست مناسبی برای هرکدام از ما خواهد بود و از این دوستی لذت خواهیم برد.

یوسف نادری کارشناس و گزارش گر رادیو کردستان منطقه دیواندره

انتهای پیام/۹۲۰۰۴

برای اطلاع از جدیدترین اخبار در کانال تلگرامی بارانی خبر دیواندره عضو شوید