سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از رد کلیات لایحه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
 

به گزارش بارانی خبر به نقل از  کردپرس، پس از آنکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در اواخر تیرماه امسال با یک فوریت لایحه ایجاد ۷ منطقه آزاد تجاری صنعتی و ۱۲ منطقه ویژه اقتصادی موافقت کردند امروز  چهارشنبه ۲۰ مردادماه سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از رد کلیات این طرح در کمیسیون مذکور خبر داد.

سعید باستانی در گفت وگو یی با خبرنگارخانه ملت، در تشریح جلسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت:کلیات لایحه مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی که یک فوریت آن در صحن علنی رای آورده بود، در کمیسیون بررسی شده و رد شد.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به دستور کار دیگر کمیسیون صنایع و معادن افزود:وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی به همراه معاونان خود در نشست امروز کمیسیون گزارش عملکردی از فعالیت های این وزارتخانه ارائه کرد.

باستانی با اشاره به محورهای مطرح شده در نشست امروز کمیسیون با وزیر تعاون ادامه داد:مدیریت شستا، فعال کردن کارخانه ها، حمایت از اقشار آسیب پذیر از مهمترین محورهای نشست امروز بود، که در خصوص حواشی شستا وزیر مدیر جدیدی برای این مجموعه تعیین کرده تا از حواشی کاسته شود.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:وزارت تعاون، کار و رفاه و اجتماعی بیشتر به دنبال کارهای رفاهی و خدماتی بوده و درگیر فعالیت های سیاسی و حواشی نشده و مجلس و کمیسیون اقتصادی از اقدامات این وزارتخانه برای رونق تولید و راه اندازی کارخانه ها حمایت می کند.