مهندس ناصح محمدخانی شهردار اسبق شهر زرینه به عنوان شهردار دیواندره معارفه شد.
 

به گزارش بارانی خبر، ظهر امروز در مراسمی با حضور مدیر کل دفتر امور شهری و سرپرست فرمانداری دیواندره از زحمات محمد حسن زاده تشکر و ناصح محمدخانی با حکم استاندار به عنوان شهردار دیواندره معرفی شد.
سرپرست اسبق شهرداری با تبریک و آرزوی موفقیت برای مهندس ناصح محمدخانی به ارائه عملکرد یک ساله خود پرداخت و تصریح نمود در این دوره با وجود مشکلات عدیده مالی به صورت گسترده ای آسفالت و پیاده رو سازی در سطح شهر انجام شده است که با توجه به وضع موجود و جلوگیری از تحمیل هزینه های بیشتر از پیمانکاران امانی استفاده شده است. 
ناصح محمدخانی شهردارجدید دیواندره نیز ضمن تشکر از  زحمات و تلاش های مشهود مهندس حسن زاده  اظهار داشت:  تمام توان و تلاش خود را برای اجرای برنامه های کاربردی و راهبردی شورا به کار خواهد برد.
وی  به برنامه های در دست اقدام خود اشاره و تصریح نمود اولین کار وی با توجه به وضعیت اقلیمی نورپردازی شهر با المانهای منحصر به فرداست که در آینده ای نزدیک انجام خواهدشد.
شهردار جدید دیواندره اجرای جشن های متناسب با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را از دیگر کارها و برنامه های خود عنوان گفت:  این امر می تواند به ایجاد شور و نشاط که یکی از اهداف کمیسیون فرهنگی شهرداری و شورا است یاری نماید.
وی توسعه و بهره برداری فضای سبز و امور عمرانی را از دیگر برنامه های خود مطرح نمود و در پایان اظهار امیدواری کرد که با حمایت مسئولین و اعضای شورا شاهد توسعه هرچه بیشتر شهر دیواندره باشیم.در پایان حکم مهندس ناصح محمدخانی به عنوان شهردار جدید قرائت و با اهدای لوح تقدیر از زحمات مهندس حسن زاده تشکربه عمل آمد.