95

شهردار جدید شهر زرینه برنامه های خود را تشریح کرد

شهردار شهر زرینه در مراسم معارفه خود برنامه های این شهرداری در سال جاری را تشریح کرد.

شهردار شهر زرینه در مراسم معارفه خود در گفت و گو با خبرنگار کردپرس اظهار کرد:  مهم ترین مشکل شهر زرینه فاضلاب جاری این شهر به پایین شهر است . از مسئولان مربوطه درخواست دارم همکاری لازم را با شهرداری در اجرای ساخت سپتیک تانک و دفع مکانیزه فاضلاب انجام دهند.
محمد محمدزاده با اشاره به صدمات زیست محیطی و نحوه فعلی دفع فاضلاب شهری شهر زرینه ادامه داد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های آتی این شهرداری رفع این مشکل خواهد بود که البته به همکاری همه مسئولان نیاز است.
وی افزود: در راستای حفظ رفاه و آسایش شهر نشینی تلاش می کنیم هرچه سریع تر دام از داخل شهر به شهرک نیک دام اوباتو انتقال داده شود.
محمد زاده بیان کرد:  اجرای روکش آسفالت بلوار امام شافعی، جدول‌گذاری و سنگ‌فرش، آسفالت معابر در  شهرک‌های کیان‌شهر و حافظ، اجرای فاز اول احداث ساختمان شورای شهر، اجرای فاز دوم غسالخانه، احداث و بازسازی فضای سبز شهری، تعمیرات  و اورهال جایگاه CNG، ساماندهی و خرید مبلمان مناسب میدان وحدت، طراحی محوطه آب شفا بخش، قرارداد با مدیریت  پسماند زباله‌های خشک در استان در خصوص تفکیک از مبداء زباله شهری، رفع معارض در بافت‌های قدیمی شهر و طرح مطالعاتی  اولیه جانمایی جایگاه دفع زباله از برنامه های کاری شهرداری در سال جاری است.
 وی گفت:  از اعضای محترم شورای شهر بخاطر فرصتی که بهم داده‌اند تا در این عرصه خدمت‌گذاری کنم و همچنین از مردم فهیم  شهر  و اعضای محترم هیات امنای مسجد جامع که از او حمایت کردند تشکر و قدردانی می کنم.
شهردار شهر زرینه در مورد اقدامات انجام شده افزود: از اواخر دی ماه سال گذشته، تصدی امور شهری شهر رزینه را برعهده دارم در مدت تصدی سرپرستی شهرداری با همراهی اعضای محترم شورای شهر موفق شدیم اقداماتی مناسب در این حوزه انجام دهیم که از جمله آنها می‌توان به پرداخت مطالبات از شهرداری به مبلغ ۲ میلیارد ریال ، پرداخت حقوق و مزایای کارکنان شهرداری و سنوات و طلب‌های آنان به مبلغ  ۱میلیارد و ۸۹۰ میلیون ریال اشاره کرد.
محمدزاده ادامه داد:برگزاری همایش سیمای زن انقلابی روستا، استانداردسازی جایگاه CNG شهر زرینه، رنگ‌آمیزی جدول‌ها، سرعت‌گیرها و تنظیف محیط شهری در ایام نوروز، خرید مبلمان سفره هفت سین در راستای زیباسازی شهر، گل‌کاری و هرس درختان فضای سبز شهری در فرودین ماه و خرید ۲۶۳۵ اصله نهال و کاشت آن در فضاهای عمومی شهر از دیگر اقدامات بوده است.
وی با بیان اینکه استانداردسازی جایگاهCNG شهر زرینه و توجه به رفع نیازهای آن باعث شد این جایگاه رتبه اول را در استان کسب کند گفت: توجه به آراستگی و ایجاد فضای شهری مناسب یکی از مهم‌ترین اولویت‌های شهرداری بوده و در این راستا علاوه بر  موارد ذکر شده اقداماتی از جمله خرید ملبمان شهری و خرید  میل پرچم جمهوری اسلامی ایران برای ورودی شهر، خرید تابلو شهدا، خرید کانکس نماز خانه به متراژ ۳۶ متر مربع، اجرای سنگ‌چینی بلوار امام شافعی و لکه گیری آسفات بلوار اصلی شهر هم در این مدت انجام شده است.
انتهای پیام/۹۲۰۰۱