مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان گفت: آزادگان ذخایر ارزشمند انقلاب اسلامی هستند چراکه امتحان بزرگی را پشت سر گذراندند و در زمان اسارت هم برای دشمنان سر خم نکردند.

به گزارش بارانی خبر، محمد سلیمانی ‌در مراسم گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به کشور که با حضور مسئولان شهرستان در مجتمع فرهنگی این شهر برگزار شد، با تبریک این روز به آزادگان اظهار داشت: در شرایطی که ثبات در کشور وجود نداشت، دشمنان جنگی را بر ما تحمیل کردند و علی‌رغم پیش‌بینی‌های رژیم بعثی ۸ سال طول کشید و بسیاری از جوانان کشور در آن زمان شهید، جانباز و به اسارت دشمن در آمدند.

وی با اشاره به اینکه بعد از ۸ سال دفاع مقدس یک وجب از خاک ایران دست دشمن نیفتاد، گفت: این رشادت‌ها نشان از ایستادگی و مقاومت ملت ایران بود که آزادگان هم در این موفقیت سهم داشتند و بسیاری اسرای ایرانی در زیر شکنجه جان خود را از دست دادند و به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان تصریح کرد: آزادگان ذخایر ارزشمند انقلاب اسلامی هستند چراکه امتحان بزرگی را پشت سر گذراندند و در زمان اسارت هم برای دشمنان سر خم نکردند.

وی گفت: اگر امروز می‌بینیم رزمنده و دلاور سپاهی یا بسیجی در مقابل تفکر داعشی قد بلند می‌ایستد و ترس به دل راه نمی‌دهد درسی است که از کربلا آموخته‌اند.