فرماندار شهرستان دیواندره گفت: در ایام هفته دولت، ۱۱۳ پروژه در بخش‌های مختلف عمرانی، کشاورزی و خدماتی در شهرستان دیواندره افتتاح می‌شود.

به گزارش بارانی خبر، جعفر توان عصر امروز در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی ستاد بزرگداشت هفته دولت این شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی اظهار داشت: باید برنامه‌های هفته دولت با مشارکت مردم و باشکوه بیشتر برگزار شود.

وی گفت: در ایام هفته دولت، ۱۱۳ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۱۱ میلیارد و ششصد میلیون ریال در بخش‌های مختلف عمرانی، کشاورزی و خدماتی  در شهرستان دیواندره افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

فرماندار شهرستان دیواندره تصریح کرد: باید در هفته دولت خدمات نظام و کارهای انجام شده به‌صورت شفاف منعکس و اطلا‌رسانی شود تا مردم با اقدامات و تلاش‌های صورت گرفته برای عمران و آبادانی روستاهای شهرستان آشنا شوند.

وی با تأکید بر آمادگی و همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان برای برگزاری هرچه باشکوه مراسمات این هفته گفت: نباید برنامه‌های هفته دولت فقط منوط به افتتاح پروژه‌ها باشد بلکه باید برنامه‌های فرهنگی ویژه نیز برای اقشار مختلف برگزار شود.

توان از مسئولان ادارت خواست تا برای رفع مشکلات مردم و پیگیری پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان دیواندره بیش از پیش تلاش کنند.