آحاد مردم شهر دیواندره با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سر دادند.

 مشاور عالی و رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان با حضور در راهپیمایی پرشور ۱۳ آبان در دیواندره اظهار کرد: مردمی که به ندای رسول الله لبیک گفته اند. آنطور که قرآن دعوت کرده است در برابر یهود در برابر صهونیست در برابر دشمنان خدا مقاومت کنید صبر کنید تسلیم شدن در برابر آنها نتیجه ای جز خائن شدن ندارد. مردم دیواندره از شهر شهیدان آمدن به ندای خدا به ندای قرآن لبیک گفتند. ما مردم با دشمنان خدا و حاکمیت اسلام بر مردم مقابله می کنیم تسلیم نمی شویم و ما چنین مردمی هستیم.

حجت الاسلام مهدی فرزی ادامه داد: انتظار داشتند حضوری کمرنگ و منفی داشته باشیم اما امروز در سراسر کردستان قهرمان و تمام شهرها و روستاهای کشور مردم به پا خواستند با شعار معنوی مرگ بر آمریکاو مرگ بر اسرائیل امیدواریم خداوند مرگ آنها را نزدیک کند و بشریت را از دست اینها نجات دهد.

وی افزود: به ما اشکال می گیرند و می گویند شما چرا می گوید مرگ بر آمریکا چرا برای دیگران مرگ می خواهید جواب را در دو نکته عرض می کنم نکته اول و مهم مرگ را ما برای مردم آمریکا نمی خواهیم ما مرگ را برای سیاستمداران ، برای قلدر ها و صهونیست های می خواهیم با توده مردم آمریکا کاری نداریم با آنها مشکلی نداریم مشکل ما با سیاستگذاران و کاخ سفید نشینان است.

حجت الاسلام مهدی فرزی بیان کرد: نکته دوم هم این است آنها داروی مورد نیاز بیماران سرطانی را تحریم کردند آنها برای مردم ما مرگ و زجر را خواستند چرا ما در برابر آنها با ندای راسخ و محکم مرگ را نخواهیم. امروز  شیعه و سنی اقوام مختلف در کنار هم ایستاده اند این شعار را می دهند جهان بیدار باش آرام آرام آمادگی استقرار حکومت جهانی اسلام را به خودت بپذیرید.

وی گفت: دشمنان ما تفرقه انداز ها این پنبه ها را از گوششان بیرون بیاورند و با مردم همراه شوند و در مسیر رهبری حرکت کنند. مردم امروز نگران تحریم نیستند ما از سال ۵۸ تحریم هستیم. ما محکم ایستاده ایم دولت مردان هم محکم بیستاند با جریان های ضد انقلاب محکم برخورد شود.

 مشاور عالی و رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در کردستان اضافه کرد: ما مذاکرات برد برد نمی خواهیم ما مذاکرات مبتنی بر برد نظام جمهوری اسلامی و مستضعفین جهان را از شما می خواهیم. امروز مردم به یک ندای مقام معظم رهبری لبیک گفتند اینطوری جمع شدند. ما با تمام توان وارد خواهیم شد و از این پیچ تاریخی عبور خواهیم کرد. این همه غوغا راه انداختند که ۱۳ آبان چکار می کنیم نهایتا آمدند گفتند فروش نفت را به ۸ کشور مجوز می دهیم ما به غیر از این ۸ کشور به کشور دیگری فروش نفت نداشته ایم اینها خودشان را مسخره کرده اند.

حجت الاسلام مهدی فرزی تصریح کرد: این مردم سرافراز در مسیری که مقام معظم رهبری مشخص کرده حرکت خواهد کرد و انشالله هرچه زود با جهانی شدن اسلام پرچم پر افتخار اسلام به همت و بصیرت مردم در سراسر گیتی به اهتزاز در خواهد آمد.