رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان به همراه جمعی از مسئولان از ۴ پروژه آموزشی، بهداشتی و ورزشی شهر دیواندره بازدید و بر اصولی سازی این اماکن تاکید کرد.

به گزارش بارانی خبر، بهرام نصرالهی زاده  در بدو سفر خود به دیواندره از پروژه استخر سرپوشیده بازدید و از نزدیک در جریان روند پیشرفت این پروژه قرار گرفت. صرالهی زاده در حاشیه این بازدید بر رعایت کیفیت و استاندارهای لازم در اجرای  آن تاکید کرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان در ادامه از سالن در دست تعمیر فردوسی بازدید و نحوه اجرای کارهای باقیمانده را مورد بررسی قرار دادند. سالن اجتماعات فردوسی مربوط به اداره آموزش و پرورش شهرستان دیواندره می باشد که بیشتر همایش ها و برنامه های فرهنگی شهرستان تا چندی پیش در این سالن برگزار می شد.

بازدید از مدرسه خیرساز ۶ کلاسه مسکن مهر ۵۰۴ واحدی دیواندره، از دیگر برنامه سفر رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان به شهرستان دیواندره بود. وی ضمن دیدار با خیر مدرسه ساز، از تلاش و اقدامات خیرخواهانه آقای سعید مرادی تقدیر و تشکر نمود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان شامگاه دیروز از پروژه مرکز جامع سلامت شهری دیواندره بازدید نمود. این پروژه در زمینی به مساحت ۴۰۰ متر مربع و ۱۵۰ متر زیربنا جمعیتی بالغ بر ۱۲ هزار نفر را تحت پوشش خدمات بهداشتی و درمانی قرار خواهد داد.

مجوز احداث این پروژه با پیگیری مهندس توان فرماندار دیواندره توسط دانشگاه علوم پزشکی صادر و برای احداث آن ضمن تملک زمین، یک میلیاردو ۸۰۰ میلیون ریال توسط  از اعتبارات شهرستان توسط فرمانداری تخصیص داده شده است. پروژه در حال حاضر ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

در این بازدید جعفر توان فرماندار دیواندره و جولایی مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان، پیمانکار و مهندسین مشاور و جمعی از مدیران شهرستانی نیز حضور داشتند.