مردم در عرصه های مختلف حضور پر شور داشته اند و پای انقلاب ایستاده اند نوبت مسئولان است شعارهای خود را محقق کنند.

 تجمع بزرگ بسیجیان همایش « شکوه مقاومت» با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئولان دولتی و بسیجیان سطح شهرستان دیواندره در سالن ورزشی تختی برگزار شد.

عبدالسلام کریمی سخنران این مراسم با اشاره به اینکه بسیج فقط بخاطر زمان جنگ تشکیل نشده است اظهار کرد: بسیجی بودن فقط داشتن کارت شناسایی نیست بلکه هر کس در هر شغل، جایگاه و مقامی معتقد به رهبری و نظام باشد یک بسیجی است.

وی ادامه داد: با وجود مشکلات اقتصادی و گرانی که مردم را نگران کرده است مردم هنوز هم پای انقلاب ایستاده اند و وظیفه خود را بخوبی انجام داده اند آنها در بخش های سیاسی و اجتماعی حضور پر رنگ داشته اند. امروز نوبت مسئولان هستند که شعارهای خود را محقق و بر آنها جامه عمل بپوشانند.

کریمی افزود: بسیجیان باید بروز باشند و مسائل روز را تحلیل کنند امروز در جنگ نرم قرار داریم که با بصیرت و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری در آن پیروز خواهیم شد. بسیجی در مسائل سیاسی آینده نگر و به ظاهرهای فریبنده دشمنان توجهی نکند.

 استاد دانشگاه بیان کرد: بسیجی باید مانند یک درخت سرسبز و تنومند باشد باید برای مردم تکیه گاه و در مقابله با مشکلات در صف اول قرار گیرد. اگر کسی یک بسیجی را می بیند باید خوشحال شود.

وی گفت: جناح های سیاسی باید به بسیجی افتخار کنند بسیج اصل است اما جناح روش است. بسیجیان در هر زمانی پشتیبان و در کنار دولت های خدمتگذار هستند.  بسیجی همیشه و در هر برهه زمانی برای دفاع از دستاوردهای نظام اسلامی آماده است.

کریمی ادامه داد: ایران اسلامی پس از چهار دهه است که همچنان با صلابت به راه پر افتخار خود ادامه می دهد و اقشار مختلف مردم گوش به فرمان مقام معظم رهبری در راه حفظ ارزش های انقلاب ایثار و جانفشانی می کنند.

استاد دانشگاه و حوزه افزود: تجمع بزرگ بسیجیان موجب یاس و ناامیدی دشمنان خواهد شد لذا وظیفه همگان است تحت فرامین رهبری با قدرت راه امام و شهدا را ادامه داد تا از گردنه سخت مشکلات عبور کنیم. بسیج پر توان آماده است برای رفع محرومیت از چهره مناطق دور افتاده و روستایی در کنار دولت در حوزه های اقتصادی و عمرانی کار و تلاش کند.

کریمی گفت: در هشت سال دفاع مقدس بسیجیان همیشه در صف اول و خط مقدم بودند و اینک نیز در عرصه جنگ اقتصادی همچنان استوار و ثابت قدم در عرصه دفاع از نظام و انقلاب حضور دارند و به دشمن اجازه نمی دهند چشمداشتی به این کشور و مردم داشته باشد.

فرمانده سپاه پاسداران شهرستان دیواندره نیز در این مراسم اظهار کرد: بسیج های دیگری در منطقه با الگو گیری از بسیج جمهوری اسلامی ایران تشکیل شده است. اگر امروز بدنه تمام نظام های دنیا به بدنه ملت متصل نباشد از بین می روند.

سرهنگ محمد علیزاده ادامه داد: کشورهای که پشتوانه مردمی ندارند و بصورت کودتا یا پادشاهی سر کار آمده اند دارند به آغوش کشورهای استعمارگر می خزند.

وی افزود: با دست خالی در مقابل چند کشور متجاوز دفاع مقدس داشتیم و امروز هم در حال دفاع اقتصادی هستیم در زمینه محرومیت زدایی به دولت کمک می کنیم. این انقلاب با کمک همین بسیج به اهداف عالی خود خواهد رسید.

در پایان این مراسم از بسیجیان نمونه شهرستان دیواندره تقدیر به عمل آمد.