آمریکا بخاطر شکست هایش بعد از انقلاب اسلامی همیشه بفکر انتقام و ایجاد توطئه علیه ایران بوده است.

 مراسم گرامیداشت روز نهم دی ماه با حضور گسترده اقشار مختلف مردم در سالن ورزشی تختی شهر دیواندره برگزار شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان به عنوان سخنران این مراسم اظهار کرد: در ۵۰ سال گذشته سه واقعه عظیم در این قسمت از دنیا رخ داده که هر یک از این وقایع مواردی پشت سر خود داشته و حوادث بیشماری را رقم زده یکی از این حوادث بسیار مهم وقوع انقلاب اسلامی در ایران است وقوع انقلاب اسلامی به معنای بیداری اسلامی است به شکرانه این انقلاب باید این مطلب را داشته باشیم که بیش از ۹۵ درصد مردم با سواد هستند می توانند تاریخ گذشته را مطالعه کنند ۵۰ سال قبل ابر قدرت غرب استکبار آمریکایی تحت عنوان ایدئولوژی سرمایه داری غرب بوده هیچ کس در هیچ کجای دنیا بدون اجازه آمریکا و شوروی نمی توانست کاری انجام دهند.

حجت‌الاسلام علیرضا باباشاهی ادامه داد: همه دولت های دنیا تقسیم شده بودند بین شوروی و آمریکا و عنان اقتصادی شوروی دست آمریکا بود رژیم شاهنشاهی ایران در منطقه ژاندارم منطقه و همه کاره منطقه بود از طرف آمریکا، حکومت ایران توسط بهایی ها اداره می شد و همه شاه و وزرا و مسئولان گوش به فرمان سفارت آمریکا در تهران بودند هیچ حرکتی بدون اجازه آمریکا صورت نمی گرفت. خداوند توفیق داد معجزه ای صورت گرفت انقلاب اسلامی به دست امام امت ایجاد شد شکل گرفت و پیروز شد این انقلاب معجزه قرن بود توسط این انقلاب ما مردم ایران موفق شدیم آمریکا را از این کشور بیرون کنیم

وی افزود: آمریکایی که نفت و دیگر منابع ایران را چپاول می کرد و همه مال او بود مردم ایران در اوج بدبختی و فقر بودند به لحاظ دانش و آگاهی بیش از ۷۵ درصد بی سواد بودند انواع و اقسام حقارت ها را مسئولان پذیرا بودند همه کارها کارگزاران خارجی بودند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: امروز عراق، قسمتی از سوریه و افغانستان، قسمت های از یمن و لیبی در اشغال آمریکا است آمریکا در این ۵ کشور ۱۰ هزار سرباز ندارد در عراق ۲ هزار سرباز نگه داشته همین تعداد در افغانستان و سوریه دارند و می گویند این کشورها در اشغال آمریکا است. در دهه ۵۰ بیش از ۶۰ هزار آمریکایی در ایران بوده و تمام منابع را چپاول می کردند . انقلاب اسلامی باعث خروج آمریکا شد برای جبران این شکست اقدام به توطئه کردند ملت ایران با مقاومت جنگ ۸ ساله را به پیروزی رساندند بعد از آن ملت ایران با دست خالی پیشرفت کرد.

حجت‌الاسلام علیرضا باباشاهی ادامه داد: آنها مشاهده کردند نمی توانند جلو این پیشرفت ها را بگیرند آنها به فکر کودتای مخملی افتادند . دشمن هر کجا بخواهد توطئه ای انجام دهد اول شبیه سازی می کند به عنوان مثال در طبس حدود ۴ ماه در منطقه ای در مصر تمرین کردند و بعد به طبس حمله کردند که توسط خداوند و ریگ های بیابان آنها شکست خوردند.

وی در بخش دیگری تصریح کرد: در فتنه ۸۸ آمریکایی ها در کشورهای مثل اکراین و کشورهای اروپایی شرقی کودتاهای مخملی ایجاد کرده بودند نماد این کودتاها رنگ بود آمدند و می خواستند آن  را در ایران انجام دهند بهانه خوبی بود انتخابات ، از قبل از انتخابات اعلام کردند هر کسی برنده شود باید هدف کلی را انجام دهند. معنای فتنه این است یعنی دشمنان فضای درست کنند که حق و باطل مشخص نباشد در اثر این فضای غبار آلود مردم را به صحنه بکشانند و با شکار تقلب در انتخابات و فریاد علیه حکومت اسلامی بتوانند انقلاب را از بین ببرند . شعار آنها الله اکبر بود با شعار مردم به جنگ مردم آمدند معنای فتنه این است. یک فضا را به گونه ای می کنند که جوان ما تشخیص ندهد حق با کی است.

این مسئول بیان کرد: این فضا را به مدت ۸ ماه ایجاد کردند و خدا را شکر آنها در ۹ دی ماه توسط مردم شکست خوردند. مردم ایران در دهه ۴۰ و ۵۰ آمریکا را بیرون کردند در سه دهه بعد آمریکا به فکر نفوذ مجدد بود در فتنه ۸۸ تمام تلاش خود را انجام داد که پیروز شود که خداوند به آنها فرصت نداد و بار دیگر به آنها ثابت شد مردم نمی گذارند در فتنه ها پیروز شوند.

وی اضافه کرد:  دشمنان انقلاب و عوامل داخلی مطمئن بودند که بواسطه این فتنه انقلاب از بین می رود و به اهداف خود می رسند. برنامه به گونه ای اتفاق افتاد که نیروهای نفوذی در این جریان نمایان شدند و مردم آنها را شناختند. روز نهم دی ماه فتنه گران شکست خوردند و روزهای بعد انقلاب عظیم بیداری اسلامی از تونس شروع شد و مردم انقلابی دنیا با شعار بیداری اسلامی حرکت را شروع کردند بعد آمدند به مصر و حسنی مبارک را ساقط کردند یعنی اگر مردم ایران در فتنه پیروز نمی شدند بیداری اسلامی شروع نمی شد.

حجت‌الاسلام علیرضا باباشاهی در پایان گفت: کلیه مردم و مسئولان وظیفه دارند این نظام را پاس بدارند. جوانان باید در مساجد حضور داشته باشند مسجد سنگر است و با حضور در آن از ارزش ها آگاه شودید و دشمنان را بشناسید.

انتهای پیام/