محموله بزرگ قاچاق که در یک کامیون باری کشنده جاسازی شده بود در دیواندره کشف و ضبط شد

فرمانده انتظامی شهرستان دیواندره در گفت و گو با خبرنگار بارانی خبر از کشف محموله بزرگ قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا و در پی اشراف اطلاعاتی ماموران انتظامی شهرستان” دیواندره” یک دستگاه کامیون کشنده  به ظاهر حامل دانه خوراکی سویا  در محورهای مواصلاتی این شهرستان شناسایی و تحت تعقیب قرارگرفت.

سرهنگ حمید رضایی ادامه داد: با هماهنگی مراجع قضائی خودرو توقیف و در بازرسی به عمل آمده مشخص شد بارنامه خودرو با بار آن که دانه خوراکی سویا بوده مطابقت دارد، لیکن با بررسی تخصصی ماموران و برداشتن لایه نازکی از دانه سویا بار قاچاق جاساز شده در کامیون کشنده در قالب کولر گازی کشف شد.

وی اضافه کرد: در این عملیات  ۵۴ دستگاه کولر گازی بزرگ ۲ تکه و نیز ۲ دستگاه لباسشویی و دیگر لوازم خانگی که در زیر بار دانه خوراکی سویا  به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بودند، کشف شد.

رضایی با اشاره به دستگیری راننده خودرو وتشکیل پرونده قضائی خاطر نشان کرد:  کارشناسان ارزش  این محموله قاچاق را بیش از ۶میلیارد ریال برآورد کردند.

کشف یک و نیم کیلو مواد مخدر در دیواندره

فرمانده انتظامی شهرستان دیواندره در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: در راستای طرح عملیاتی مبارزه فروشندگان مواد مخدر ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان دیواندره در پی کار اطلاعاتی موفق به شناسایی ۳ مکان در شهر دیواندره شدند.

سرهنگ رضایی ادامه داد: قاچاقچیان مواد مخدر اقدام به فروش مواد مخدر از این مکان ها می کردند ، طی یک عملیات منسجم هرسه مکان با هماهنگی مقام قضایی مورد بازرسی قرار گرفت و در مجموع بیش از یک کیلو و پانصد گرم تریاک کشف وضبط گردید و ۴ نفر فروشنده مواد مخدر دستگیر و ضمن  و پرونده متشکله به  به مقام قضایی معرفی شدند.