فرماندار دیواندره : خدمت به بازماندگان شهدا و ایثارگران و رسیدگی به خانواده های این عزیزان و توجه به مطالبات آنان را به عنوان وظیفه و تکلیف می دانیم.

به گزارش بارانی خبر فرماندار شهرستان دیواندره در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران اظهار کرد: خانواده های شهدا عزیزترین داشته خود را بی منت و ایثارگرانه در مسیر عزت و اقتدار کشور فدا کردند.

جعفر توان ادامه داد: فرزندان و خانواده های شهدا نمونه بارز بردباری و ایثار در اجتماع هستند، فرزندان شهدا و ایثارگران باید نقش محوری در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت را ایفا کنند تا جامعه از این عزیزان الگو بگیرند.

وی اضافه کرد: خدمت به بازماندگان شهدا و ایثارگران و رسیدگی به خانواده های این عزیزان و توجه به مطالبات آنان را به عنوان وظیفه و تکلیف می دانیم.

 وی بیان کرد: امنیت، توسعه و اقتدار امروز ایران اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک شهدا و جانفشانی آنان است.

 فرماندار دیواندره در ادامه استفاده از ظرفیت های معنوی فرزندان شهدا و همراهی آنان با مسئولان را خواستار و تاکید کرد: نظام و جامعه نگاه مثبتی نسبت به خانواده های معظم شهدا دارند، نباید عملکرد نامناسب بعضی از مدیران را به پای نظام دانست.

گتنی است در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و در آستانه روز بزرگداشت شهدا، کلاس های درس دانشگاه پیام نور مرکز دیواندره به نام شهدای شهرستان مزین و تمثال مبارک شهدا در سر درب این کلاس ها رونمایی شد. این مراسم با حضور جعفر توان فرماندار دیواندره و جمعی از مسئولان و فرزندان شاهد شهرستان برگزار شد.