ورزشکار برتر سال دیواندره از دیدگاه سایت خبری تحلیلی بارانی خبر دیواندره انتخاب شد و ۵ عنوان از طریق این سایت به ورزشکاران دیواندره ای اهدا شد.

بیانیه انتخاب ورزشکار برتر سال ۹۶ دیواندره

بسمه تعالی

همراهان همیشگی پایگاه خبری تحلیلی بارانی خبر دیواندره

سلام علیکم

بیانیه را با این جمله آغاز می کنیم ” اخلاق در شهرم زنده است” اما در اواسط یا اواخر بیانیه در ارتباط با آن سخن خواهم گفت. تیم مدیریت نظرسنجی ۱۵ روز نفس گیر را پشت سر گذاشت از این لحاظ که هر روز با تماس ها و اظهار نظرهای در ارتباط با اینکه نتیجه چه بشود و چطور محاسبه بشود و از این حرف ها مواجه بودیم اما اینک بدون هیچ دغدغه ای آنچه به نظر جمعی تیم مدیریت درست است را اعلام خواهیم کرد و در این باره با بسیاری از ورزشکاران در لیست سخن به عمل آمد و نظر آنها را هم ثبت و ضبط کردیم تا اگر بعد از اعلام این نتیجه کسی مغرضانه نتیجه را زیر سوال برد بدانیم که از طرف ورزشکاران واقعی نیست.

در آغاز کار بر این واقف بودیم که هیچ کاری بدون نقص نخواهد بود اما سعی کردیم تا جای که امکان دارد آن را به حداقل برسانیم و امیدواریم ورزشکاران عزیز نقص ها را بر تجربه اول ما ببخشند و با پیشنهادهایشان ما را برای سال های آینده کمک نمایند.

در بالا گفتم اخلاق در شهرم زنده است. در روند نظر سنجی تعداد زیادی از افرادی که در رقابت حضور داشتند اعلام کردند ورزشکار برتر سال بنا بر دلایل مختلف برازنده ورزشکار با اخلاق مهران شهبازی است و ما برای نفر دوم خودمان را آماده کرده ایم و این نظرات پیش ما ثبت و ضبط شده است این موارد نشان از اخلاق ورزشکاران دیواندره ای دارد.

اما بخش جذاب بیانیه، در این مدت که نظر سنجی فعال بود حدود ۱۲ هزار نفر از صفحه نظرسنجی ۲۱ هزار بازدید و ۶ هزار نفر رای خود را با موفقیت ثبت کردند به غیر از آرای دو نفر اول مابقی افراد آرا نزدیک به هم داشتند.

ورزشکار برتر سال از دیدگاه آرا مردمی

در نهایت طبق آرای ثبت شده نظرسنجی خالد دستباز قهرمان مچ اندازی رتبه اول نظر سنجی ، میلاد کهزادی داور فوتبال در سطح کشور رتبه دوم، سهند یاری قهرمان کشتی نونهالان رتبه سوم ، شنیان مرادیان تکواندوکار خردسال رتبه چهارم، اسرا فلاحی قهرمان مچ اندازی رتبه پنجم و مهران شهبازی عضو تیم ملی بدمینتون بزرگسالان رتبه ششم را بدست آوردند.

ورزشکاران برتر سال ۹۷ از دیدگاه سایت بارانی خبر

چون انتخاب ورزشکار برتر سال بود و باید بسیاری از شاخص ها را در نظر گرفت بعد از مشورت های فراوان با افراد مختلف و تشکیل یک تیم ۲۰ نفره از صاحب نظران و کارشناسان شهرستان دیواندره با ذکر این نکته که تمام ورزشکاران برای ما محترم هستند به این شکل ورزشکاران برتر سال ۹۷ دیواندره انتخاب شدند.

*تیم مدیریتی بارانی خبر بنا بر این دلایل ۱- عضو ثابت تیم ملی در چند سال اخیر، ۲- قهرمان کشوری ۳- شرکت در بازی های آسیایی ۴- تلاش در جهت انتقال تجربیات به نسل بعدی و در اختیار گذاشتن اندوخته هایش عنوان ورزشکار برتر سال از دیدگاه این رسانه را به مهران شهبازی قهرمان بدمینتون کشور اهدا می کنند.

* از آنجا که متاسفانه لیستی از داواران دیواندره ای فعال در سطح کشوری را نداشتیم و امکان دارد افرادی باشند که می توانستند در این لیست قرار بگیرند اما بر اساس رزومه و اتکا به آرای مردم و قضاوت در لیگ برتر فوتبال (امید) عنوان داور برتر دیواندره به آقای میلاد کهزادی جوان آینده دار اهدا می شود.

* تنها پشتکار، صبر، استقامت و تمرینات مداوم می تواند یک نفر را در ورزش اول ایران به رده های بالای کشور برساند کسی که ۸ دوره در رقابت های استانی باخت نداشته باشد و در مسابقات کشوری قهرمانی بدست بیاورد این ورزشکار انگیزه می خواهد تا برای شهرم افتخار آفرین شود از این رو عنوان نوجوان تلاشگر را اهدا می کنیم به کشتی گیر نوجوان سهند یاری اهدا می شود.

* گوشت و استخوان محال است بیش از دو دهه با آهن بجنگد اما سالم بماند بی شک بدنی از جنس فولاد می تواند ۲۵ سال در رشته قدرتی بدنسازی دوام بیاورد و کماکان افتخار آفرین باشد کسی که سال های سال نامی جاودان خواهد داشت. عنوان ورزشکار خستگی ناپذیر را به معلم دلسوز و با اخلاق شهرمان آقای خالد دستباز تقدیم می کنیم.

* بسیار سخت است تفکرات کودکانه را با تفکراتی از جنس مبارزه و قهرمانی عوض کرد اما شنیان مرادیان تکواندو کار خردسال دیواندره ای توانست سه سال متوالی قهرمان استان شود و در لیگ کشوری حضور یابد عنوان ورزشکار خردسال سال را به شنیان مرادیان اهدا می کنیم.

امیدوارم قهرمانی ها در سال ۹۸ آنقدر زیاد باشد که اسامی در چند لیست جا نشود امسال ۲۰ نفر را در لیست داشتیم که تمام آنها افتخار شهرستان دیواندره هستند و همه ما به وجودشان افتخار خواهیم کرد.

با تمام احترام به منتقدان این انتخاب ها دیدگاه مدیران و کاربران سایت بارانی خبر است و ارتباطی به دستگاه دولتی یا هیاتی ورزشی ندارد و موسسات و شرکت های رسمی هم در تمام حوزه ها می توانند چنین کاری انجام دهند

موفق و پیروز باشید

هیوا محمدپور

سردبیر پایگاه خبری تحلیلی بارانی خبر

دیواندره / ۲۶ فروردین ۹۸