دفتر رسمی خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان دیواندره با هدف هم دلی و تبادل تجربیات بیشتر میان خبرنگاران با حضور مسئولان افتتاح شد.

به گزارش بارانی خبر دیواندره،  رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیواندره در این آیین که در در مجتمع فرهنگی و هنری برگزار شد اظهار کرد: دفتر رسمی خبرنگاران در شهرستان برای توسعه رسانه و پوشش اخبار در حوزه‌های مختلف صنعتی، اقتصادی، فرهنگی همچنین بازتاب مشکلات مردم و خدمات مدیران اجرایی اختصاص یافته تا اخبار و رویدادهای مهم خبری مکتوب، صوتی و تصویری این شهرستان در سطح استان و کشور منعکس شود.

مهدی صمدی ادامه داد: رسانه‌ها و خبرنگاران نقطه قوت خوبی برای منعکس کردن اخبار و رویدادهای شهرستان هستند. این دفتر می‌تواند نقش مؤثری در توسعه و معرفی پتانسیل‌های شهرستان ایفا کند و از طریق برقراری ارتباط و تعامل دو سویه بین مردم و مسئولان نقش مؤثری بر قرار کند.

وی افزود: راه اندازی دفتر رسمی ویژه استقرار خبرنگاران رسانه‌ها در این شهرستان باعث می‌شود اخبار مربوطه در کمترین زمان و با سرعت بالا منعکس و به اطلاع مخاطبان برسد.

صمدی بیان کرد: در تلاش هستیم که از کارشناسان توانمند حوزه خبر استان کردستان برای برگزاری کلاس‌های آموزشی و پیگیری بیمه خبرنگاران اقداماتی را انجام دهیم. امیدواریم این دفتر سبب ورود افراد بیشتر به حوزه خبرنگاری شهرستان شود و اعضای دفتر با سخاوت افراد جدید را پذیرا باشند.