سرپرست شهرداری دیواندره از آغاز عملیات ساخت زمین ورزشی با چمن مصنوعی در پارک ملت خبر داد.

به گزارش بارانی خبر، پویا خداکرم زاده در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: زمین ورزشی با چمن مصنوعی به مساحت ۸۰۰ متر مربع به همراه جایگاه تماشاچیان در ضلع شرقی پارک ملت در حال ساخت است. ساخت مکان ورزشی در بخش های از پارک های شهری ایجاد نشاط و شادابی را به همراه خواهد داشت.

سرپرست شهرداری دیواندره با اشاره به تخریب و از بین رفتن بخشی از معابر شهری گفت: در مدت دو ماه گذشته که به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شده ام ۴۵ هزار متر مربع لکه گیری در سطح شهر و ۵ هزار تن آسفالت در معابر اصلی و فرعی انجام شده است.

وی اضافه کرد: روند آسفالت معابر ادامه خواهد داشت تا پایان هفته آینده ۴ هزار تن دیگر آسفالت در محله های آزادگان، ۱۶ متری، و محلات قدیمی شهر پخش خواهد شد و آسفالت باقی مانده خیابان ۲۰ متری که چند شهرک را به هم وصل می کند انجام می شود.

خداکرم زاده بیان کرد: شهرداری از تمام توان خود در اجرای هر چه بهتر امور حوزه خدمات شهری استفاده می ‌کند تا اقدامات بهتر و مطلوب ‌تری انجام شود تا شهروندان در آسایش کامل از امکانات و زیرساخت‌های مناسب بهره مند باشند.

وی ادامه داد: در راستای بازسازی و بهسازی معابر ۲۰ هزار متر سنگ فرش، ۳۰ هزار مترمربع جدول گذاری، ۱۰ هزار متر بتن ریزی و یک هزار و ۵۰۰ متر دیوار حائل در پارک ملت و در خیابان های آزادگان، پارک ملت، جاده سلامت و شهرک سپاه انجام شده است.

 به گفته این مسئول، برخورداری از آسفالت مناسب معابر و خیابان‌های شهر از خواسته‌ها و مطالبات به حق شهروندان از مجموعه مدیریت شهری است و می‌تواند یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک محله زیبا باشد که تأثیر زیادی بر منظر و سیمای شهری از نگاه شهروندان و مسافران داشته باشد.
سرپرست شهرداری دیواندره با اشاره به بازسازی فضای سبز محلات گفت:  ۵ بوستان در داخل شهر نیز سیستم آبیاری سنتی شان به هانتر تبدیل شده که برای اجرای این طرح نیز پنج میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با اشاره به دیگر طرح های عمرانی بیان کرد: خاکبرداری و عملیات اولیه جایگاه پمپ بنزین انجام شده و آهن آلات آن نیز خریداری شده است در طول هفته آینده شناژ بندی و بتن کاری آن شروع می شود.