مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۹ به دلیل مقابله با شیوع بیماری کرونا در سراسر کشور و رعایت عدم برگزاری تجمعات، به صورت موتوری و خودرویی و همچنین در بستر فضای مجازی تا دقایقی دیگر آغاز می شود.

به گزارش بارانی خبر- راهپیمایی ۲۲ بهمن در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب تا دقایقی دیگر در سراسر کشور به صورت خودرویی و موتوری و همچنین در بستر فضای مجازی آغاز می شود.

براساس این گزارش، ستاد ملی مقابله با کرونا به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری و ورود به موچ چهارم کووید -۱۹، با لحاظ پروتکل‌های بهداشتی و عدم برگزاری تجمعات تصمیم گرفت که راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بصورت خودرویی و موتوری برگزار شود.

براساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، راهپیمایی خودرویی و موتوری در تهران در ۱۲ مسیر انجام می‌شود. همچنین مراسمی بدون حضور جمعیت در میدان آزادی برگزار می‌شود و تمامی سخنرانی‌ها و قرائت قطعنامه نیز از سیمای جمهوری اسلامی پخش خواهد شد.

همچنین قرار است راهپیمایی امسال در بستر فضای مجازی نیز برگزار شود، از این‌رو مردم می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی fajr.ccoip.ir حضور خود را ثبت کرده و شعار و پوستر انتخاب کنند.۹۹-۳۰۲۰