رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از آماده باش ۱۰۰ نفر از نیروهای عملیاتی آتش نشان سنندجی در ایستگاه ‌های ۸ گانه سطح شهر خبر داد و گفت: سه اکیپ آتش نشانی از ۱۵ اسفند ماه در سه نقطه اصلی سطح شهر مستقر شدند.

به گزارش بارانی خبر-محمد سهیل فضل وزیری اظهار کرد: آتش نشانان سنندجی در چهارشنبه آخر سال در آماده باش کامل به سر می برند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج عنوان کرد: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و افزایش تردد و ترافیک شهری به جهت دسترسی به خدمات ایمنی و اطفاء حریق در زمان بروز حوادث احتمالی  تمهیداتی  صورت گرفته است.

محمد سهیل فضل وزیری بیان کرد: متاسفانه در چهارشنبه آخر سال همواره شاهد حوادث ناگواری بودیم که این سازمان تمهیدات لازم جهت امداد رسانی بموقع به شهروندان را صورت داده است.

وی گفت:  ۱۰۰ نفر از نیروهای عملیاتی آتش نشان سنندجی در ایستگاه‌های ۸ گانه سطح شهر برای مقابله با حوادث احتمالی چهار شنبه آخر سال در آماده باش کامل هستند.

وی افزود: در راستای اجرای مصوبات ستاد بحران کشور و استان، علاوه بر انجام اقدامات پیشگیرانه به منظور مقابله با حوادث احتمالی در چهارشنبه آخر سال و عید نوروز سه اکیپ از آتش نشانان سنندجی در سه نقطه اصلی از شهر سنندج هم مستقر شدند.

فضل وزیری عنوان کرد: این سه اکیپ از نیمه دوم اسفند ماه در میدان آزادی، میدان انقلاب و سه راه حبیبی استقرار یافته اند.

وی از شهروندان در خواست نمود: با توجه به شیوع ویروس کرونا از هر گونه تجمع و همچنین  برپایی آتش و استفاده از مواد محترقه خودداری نموده و خانواده با نظارت بر رفتار فرزندان خود در کاهش حوادث چهارشنبه آخرسال همکاری و تعامل لازم را داشته باشند.

انتهای پیام ۹۹-۳۰۲۰