مسوول امور بانوان تبلیغات اسلامی کردستان گفت: مسابقه ملی پویش سخن همزمان با استان‌های سراسر کشور در کردستان برگزار می‌شود.

به گزارش بارانی خبر- آلا شهسواری روز یکشنبه  اظهار داشت: در راستای اجرای این پویش،هر فرد می‌تواند در محیط‌های عمومی اتوبوس، پارک، مترو، کار، مهمانی و غیره در خصوص موفقیت، حرفه، امید به زندگی و هر موضوعی که برای مردم جذاب و آموزنده باشد، صحبت کرده و آن را ضبط کنند.

وی افزود: علاقمندان به شرکت در این پویش می‌توانند با گوشی همراه خود یک اثر در موضوعات فوق را در قالب ویدیو، صوت، کلیپ، اینستاکست، پادکست به مدت زمان حداکثر سه دقیقه ضبط کرده و برای جشنواره از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام کردستان به آدرس harfavard_kurdestan@ ارسال کنند.

مسوول امور بانوان تبلیغات اسلامی کردستان با بیان اینکه برای شرکت در این پویش محدودیت سنی وجود ندارد، اظهار داشت: در تعداد آثار ارسالی نیز هیچ محدودیتی وجود ندارد و با افزایش هر تعداد اثر در جشنواره، شرکت کننده شانس برنده شدن خود را افزایش خواهد داد.

وی یادآور شد: ویدیوهای شرکت کنندگان در معرض رای مردم قرار می گیرد و برگزیدگان این رقابت علاوه دریافت هدایای ویژه، برای شرکت در برنامه تلویزیونی حرف آورد دعوت خواهند شد.

شهسواری، احیای توجه به همبستگی و ارتباط تنگاتنگ امور زندگی مردم به یکدیگر، مهم شمردن و رواج موضوع گفتگو و حرف زدن با مردم در موقعیت‌های قابل تبیین به‌عنوان یک ارزش مهم در جامعه را از اهداف برگزاری این پویش اعلام کرد.

وی با بیان اینکه علاقمندان باید نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره تلفن همراه، ایمیل، استان و شهرستان محل سکونت را در آثار ارسالی قید کنند، اضافه کرد: فراخوان این پویش اول اردیبهشت اعلام و مهلت ارسال آثار تا ۳۱ خرداد جاری است و نتایج استانی نیز اول تیر اعلام خواهد شد.

انتهای پیام۹۹-۳۰۲۰