95

اسکان بیش از ۷۰ نفر در دیواندره / تمام راه های روستایی دیواندره مسدود است

تصویر بنر

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری از اسکان ۷۰ مسافر در راه مانده در شهرستان دیواندره خبر داد

مسدودی راه های روستایی

صابر زارعی در گفت و گو با بارانی خبر اظهار کرد: شب گذشته بیش از ۷۰ نفر از مسافران در راه مانده را اسکان داده ایم و در حال حاضر مشغول اسکان مسافران ۴ دستگاه اتوبوس هستیم.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری دیواندره ادامه داد: کلیه راه های روستایی سطح شهرستان دیواندره مسدود است اما مسیرهای بین شهری و اصلی توسط راهداران پاکسازی و تردد در آنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است. همچنین فعالیت ها برای بازگشایی راه های روستایی آغاز شده است.

زارعی افزود: به دلیل بارش مداوم و کولاک برف در بسیاری از نقاط شهرستان جاده هایی که بر روبی می شوند بعد از زمان کوتاهی دوباره مسدود می شوند همین موضوع کار راهداران را سخت کرده است. تردد در جاده های اصلی به کندی در حال انجام است از مردم عزیز درخواست دایم از سفر غیر ضروری پرهیز کنند و اگر در مسیر قرار گرفتند حتما از زنجیر چرخ استفاده کنند.

وی بیان کرد: بر اساس اعلام هواشناسی بارش ها تا پایان امشب ادامه خواهد داشت و از فردا شاهد کاهش سرما محسوسی خواهیم بود که نیاز است همشهریان در مصرف گاز نهایت صرفه جویی را انجام دهند. رای اینکه با قطعی گاز در شهرستان مواجه نشویم در صورت لزوم سی ان جی ها را از مدار خارج خواهیم کرد.

به گفته این مسئول، بر اساس آمارهای رسمی در شهر زرینه ۳۵ سانتی متر و در شهر دیواندره ۱۸ سانتی متر بارش برف اعلام شده است.
وی گفت: در حال حاضر برق یک روستا قطع است که اقدامات لازم برای وصل کردن برق برای آن روستا در حال انجام است. پیگیر وضعیت بیماران خاص در روستاها و مادران باردار هستیم خوشبختانه تا این لحظه هیچکدام نیازی به انتقال به شهر دیواندره نداشته اند اما به محض اینکه لازم باشد راهداران و استفاده از اورژانس هوایی ا برای انتقال آنها در نظر خواهیم گرفت.

تصویر بنر