95

برگزاری محفل انس با قرآن در بانه

تصویر بنر

محفل انس با قرآن کریم از سری برنامه‌های هفته قرآن و عترت استان کردستان با حضور قاریان برجسته استانی امروز، ۱۰ اردیبهشت‌ماه در محل مسجد ابراهیم نویدی شهرستان بانه برگزار شد.

به گزارش بارانی خبر-محفل انس با قرآن کریم از سری برنامه‌های هفته قرآن و عترت استان کردستان با حضور قاریان برجسته استان در محل مسجد ابراهیم نویدی شهر بانه برگزار شد.

در این محفل معنوی که رؤسای ادارات و ارگان‌های دولتی، ماموستایان و امامان جمعه و جماعت و اقشار مختلف مردم شریف شهرستان بانه حضور داشتند، فواد مولودی، فریدون رشیدی و سامان صیدی از قاریان برجسته استان کردستان با تلاوت دلنشین آیاتی از کلام الله مجید حال و هوای معنوی به مراسم بخشیدند.

در ابتدای این مراسم ماموستا مصطفی مصطفایی، امام جماعت مسجد نویدی با بیان فواید خواندن قرآن کریم اظهار کرد: تلاوت زیبای آیات قرآن کریم باعث جذب مردم و جوانان و نوجوانان به مسجد و رعایت اخلاق اسلامی و پیروی از دستورات دینی می‌شود.

وی با اشاره به لزوم برگزاری محافل انس با قرآن کریم از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلیل برگزاری این مراسم معنوی تقدیر کرد و افزود: با برگزاری این محافل و مجالس قرآنی می‌توانیم زمینه جذب هرچه بیشتر جوانان نوجوانان به مساجد را فراهم کنیم.

ماموستا مصطفایی بیان کرد: فاصله گرفتن جوانان و نوجوانان از مساجد بسیار مضر خواهد بود چراکه با حضور در مساجد قلب انسان‌های برای دریافت دستورات الهی آمادگی پیدا می‌کند.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهدای لوح تقدیر از قاریان قرآن کریم و عوامل برگزارکننده این رویداد فرهنگی تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

 

انتهای پیام /۹۹-۳۰۲۰

تصویر بنر