بخشی از حوادث اخیر به ضعف مدیران برمی‌گردد/مردم کردستان بسیار با بصیرت عمل کردند

استاندار کردستان افزود: امروز اگر برخی افراد بویژه جوانان و نوجوان در دام توطئه و طراحی و تبلیغات نادرست دشمنان و این شبکه عظیم رسانه‌ای می‌افتند و دچار شبهه می‌شوند بخشی از آن به عملکرد مدیران ضعیف برمی‌گردد که به عنوان نماد نظام معرفی می‌کنند.

بخشی از حوادث اخیر به ضعف مدیران برمی‌گردد/مردم کردستان بسیار با بصیرت عمل کردند

به گزارش بارانی خبر به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، اسماعیل زارعی‌کوشا عصر امروز در جلسه شورای اداری استان کردستان اظهار کرد: فرمانداران و تمام روسای سازمانی و دستگاه‌ها در حوزه تثبیت اراضی ملی و حدنگار اهتمام جدی داشته باشند.

وی ضمن تقدیر از اقدامات انجام گرفته در زمینه راهپیمایی اربعین از برنامه‌ریزی برای برگزاری هرچه گسترده تر این مهم در اربعین سال آینده خبر داد و گفت: اعزام کاروانی زائران از برنامه های ما در سال آینده با توجه به تجربه موفقی است که در این دوره کسب کردیم خواهد بود.

وی تصریح کرد: جلسات ستاد اربعین و اعزام زائران از ماه آینده در استان شروع و با برنامه ریزی خیلی قوی تر به استقبال اربعین سال آینده خواهیم رفت.

وی اذعان کرد: اقدام خوبی در حوزه توسعه زیرساخت‌های آبی در استان انجام شده است بیش از ۸۵۰ میلیارد تومان برای انتقال آب از سد آزاد به سنندج هزینه شد که نشان از نگاه ویژه دولت به مردم استان دارد.

وی افزود: موضوع سد دیواندره و انتقال آب به بیجار و حسن آباد یاسوکند با ارزش سرمایه‌گذاری بیش از ۴ هزار میلیارد توما در آینده نزدیک آغاز خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: کردستان با وجود مرزی‌بودن و دارای دو مرز فعال، جز چند استان معدود در کشور بود که دفتر نماینده وزارت خارجه نداشت که با پیگیری‌های لازم این دفتر در استان راه‌اندازی شد و امیدواریم این مجموعه بتواند نقش خود را در توسعه ارتباطات به ویژه با کشور همسایه ایفا کند.

وی در ادامه سخنانش افزود: ۱۳ آبان یکی از یوم‌الله‌های ارزشمند در ایران است و دشمنان نیز اهمیت خاص این روز را به خوبی می‌دانند.

استاندار کردستان اضافه کرد: ایران به عنوان داعیه‌دار کلمه‌الله به موفقیت و رشد خود ادامه می‌دهد و اگر مدیر و یا مسوولی ضعف دارد باید با آن برخورد شود.

وی با بیان اینکه همه ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی مسوول هستیم و مسئولیت داریم، اذعان کرد: اگر ما امروز از حقیقت، شکوه و ماندگاری انقلاب صحبت می‌کنیم نباید مخاطبین تصور کنند این به معنای تطهیر کارگزاران در چهارچوب اداری است ما در مسیر اسلامی‌شدن هستیم در مسیری که می‌خواهیم این دولت را به اسلامی‌شدن تبدیل کنیم.

استاندار کردستان افزود: امروز اگر برخی افراد بویژه جوانان و نوجوان در دام توطئه و طراحی و تبلیغات نادرست دشمنان و این شبکه عظیم رسانه‌ای می‌افتند و دچار شبهه می‌شوند بخشی از آن به این بر می‌گردد که عملکرد من مدیر ضعیف و نالایق را به عنوان نماد این نظام معرفی می‌کنند.

زارعی‌کوشا اضافه کرد: اگر مدعی انقلابی‌گری و در مسیر انقلاب هستیم باید رضایتمندی ایجاد کنیم امروز خواست رهبر معظم انقلاب از مسئولان ایجاد امیدواری در مردم است کسی که با عملکرد خود در جامعه ایجاد ناامیدی می‌کند، در مسیر دشمن گام بر می‌دارد و تفاوتی ندارد اینکه چه لباس و چه پرچمی داشته باشد.

وی تاکید کرد: دستگاه‌ها باید در عملکرد خود تجدیدنظر کنند، برخی از دستگاه‌ها رضایتمندی عمومی ندارند لذا اگر مدیری توان مدیریت زیرمجموعه‌اش را ندارد باید کنار برود.

استاندار کردستان از ارزیابی جدی عملکرد مدیران در ادارات خبر داد و افزود: کسانی که سرمایه‌گذاران را دلسرد می‌کنند خواسته و یا ناخواسته در زمین دشمنان بازی می‌کنند.

وی با بیان اینکه امروز انقلاب و ملت ایران در اوج قدرت هستند و این برای دشمنان ما قابل تحمل نیست، گفت: نظام در مقابل اهداف استکبار و صهیونیست‌ها سد ایجاد کرد و همین موجب خشم آنان شده است.

زارعی‌کوشا اضافه کرد: امروز بیش از هر زمانی نیاز به جهاد تبیین هستیم، همه باید براساس توان و ظرفیت در این خصوص گام بردارند.

وی تلاش در مسیر خدمت را مهم‌ترین وظیفه امروز مدیران عنوان کرد و افزود: بهترین مصداق تبیین برای مدیران خدمت صادقانه و تلاش جهادی در مسیر پاسخگویی به جامعه است.

استاندار کردستان عنوان کرد: امروز در کف خیابان تنها استدلال و دعواهای سیاسیون است در حالیکه انقلاب متکی به اشخاص نیست و این جای افتخار دارد که چند برابر ریزش‌ها، رویش دارد.

وی اظهار کرد: در ماجراهای اخیر در کردستان به رغم اینکه به صورت ویژه به ما حمله می‌شد و با کارهای تبلیغاتی گسترده، سیاه‌نمایی شد مردم کردستان انصافا بسیار با بصیرت عمل کردند.

زارعی‌کوشا افزود: منکر برخی رفتارهای افرادی که یا بنا به وابستگی که داشتند و یا گول دشمن خوردند نیستیم، اما حجم اعتراضات با آنچه دشمنان برای آن تلاش کردند فاصله داشت.

منکر برخی خوردهای ناصحیح نیستیم، البته این موضوع طبیعی است که در زمان اغتشاش ممکن است افرادی بی‌گناه هم آسیب ببینند اما براساس ارزیابی کشور و مجموعه‌های ناظر، اوضاع در کردستان به خوبی مدیریت شد و آسیب‌ها و تخریب‌ها کمتر بود هر چند ما این را هم را قبول نداریم.

وی اذعان کرد: از این موضوع نگران هستیم که مسیر توسعه استان به دلیل اغتشاشات و حس ناامنی دچار خدشه شود لذا همه باید برای حفظ امنیت و حرکت در مسیر توسعه و خدمت به مردم استان تلاش کنیم.

شما هم نظر خود را در مورد این مطلب در قسمت نظرات بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد

صفحه اینستاگرام بارانی نیوز
 • نظرات کاربران

  تبلیغات خرید بک لینک با کیفیت فقط 30 هزار تومان
  عدالت خبر
  سرگرمی
  کشاورزی
  ** وبسایت حقوقی عدالت
  ** میلگرد آجدار ** قسطی برو مالدیو عشق و حال ** مشاوره تحصیلی آنلاین ** قیمت سرور اچ پی ** digitalzed ** وکیل آنلاین/مشاوره حقوقی آنلاین ** بهترین قیمت انواع سافت استارتر ** قرارداد دو جانبه برق ** خرده فروشی برق ** Drake ** Cosmetic Dentistry ** best smm panel ** مشاوره درسی ** خرید هارد سرور اچ پی HP ** قیمت گردو 1403 ** واردات فندق ** visitas para meu site ** گچبری ** فلزیاب ** wall street queen official ** تجارتخانه آراد برندینگ ** اجاره خودرو ** comprar seguidores instagram ** shroomaura ** Watch Series & Movies Online for Free ** 소액결제현금화 ** best whatsapp marketplace for buying selling luxury watches ** Canadian custom apparel ** دندانپزشک زیبایی الهیه
  *******