95

«علی امینی برازنده» و «امیرحسین اسدی» به اردوی تیم ملی کیک بوکسینگ IMAO راه یافتند

علی امینی برازنده و امیرحسین اسدی دو رزمی کارکردستانی با غلبه بر حریفان خود در رقابت های انتخابی و درون اردویی رشته کیک بوکسینگ IMAO توانستند به جمع ملی پوشان این رشته کشورمان راه پیدا کنند.

علی امینی برازنده و امیرحسین اسدی
به گزارش بارانی خبر به نقل از  اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان ؛ در پایان رقابت های رزمی درون ارویی رشته کیک بوکسینگ IMAO کشور که به میزبانی تهران برگزار شد ، دو رزمی کار شایسته کردستانی با درخشش در اوزان ۵۴- و ۶۷- کیلوگرم توانستند جواز حضور در اردوی آمادگی تیم ملی الف کشورمان جهت شرکت در رقابت بین المللی این رشته را کسب کنند.
براین اساس، در وزن ۵۴- کیلوگرم علی امینی برازنده موفق شد با غلبه بر حریفان خود در مسابقات درون اردویی به اردوی منتخبین تیم ملی راه پیدا کند.
همچنین در وزن ۶۷- کیلوگرم نیز امیرحسین اسدی دیگر رزمی کار کردستانی توانست با درخشش و شکست حریفان خود به جمع اردوی ملی پوشان راه یابد.
گفتنی است؛ نفرات منتخب رقابت‌های درون اردویی کیک بوکسینگ IMAO کشور در قالب دو تیم الف و ب ایران در مسابقات بین المللی این رشته که اواخر بهمن ماه به میزبانی ایران برگزار می شود ، حضور پیدا خواهند کرد.
با اعلام فدراسیون ورزش های رزمی و کمیته کیک بوکسینگ کشور مرحله بعدی اردوی تمرینات ملی پوشان طی روزهای ۵ لغایت ۱۵ بهمن ماه در مجموعه ورزشی شهید معتمدی کارگران تهران برگزار می شود.

مطالب مرتبط