سرپرست فرمانداری دیواندره معارفه شد

در حکمی از طرف استاندار کردستان، سید جواد حسینی به عنوان سرپرست فرمانداری دیواندره منصوب شد.

فرماندار دیواندره

به گزارش بارانی خبر، غروب امروز با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان مراسم تودیع و معارفه فرماندار دیواندره برگزار شد. در این آیین از زحمات سیدطاهر حسینی تقدیر و سید جواد حسینی به عنوان سرپرست فرمانداری دیواندره انتخاب شد.

مهدی رمضانی در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات فرماندار شهرستان دیواندره گفت: ایام در گردش است و هر آمدنی رفتنی دارد. سید طاهر حسینی فرمانداری در میدان و باکیفیت بود و مدیری توانمند از بدنه مردم دیواندره و نیروهای انقلابی بود. در بحث آب که جدیدترین موضوع دیواندره بود تمام مدیران ذیربط را پای کار آورد. اما همیشه یکسری آدم هایی هستند که فضا را بهم بریزند. شرایط سختی بود نباید این اتفاق می افتاد اینهم از گذشته بود که وضعیت آب چنین شد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان ادامه داد: با همه مشکلات اتفاقات خوبی در دیواندره افتاد. اقداماتی آغاز شده که باید تداوم پیدا کند و شورای اداری نیز به فرماندار جدید کمک برسانند. در بحث انتخابات نیز همیشه دیواندره مشارکت پرشوری داشته است و مردم این شهرستان بر گردن مسئولان و نظام، دین دارند.

وی افزود: از همه دوستان و فرماندار جدید انتظار داریم کار جهادی، توام با برنامه و باکیفیت انجام داده شود. ما مدیر ساعتی نمی خواهیم ما مدیری می خواهیم که ۲۴ ساعته باشد ما نیاز به کار داریم. کسی نمی تواند با این سبک کار کند می تواند اعلام کند و جای خود را به فرد دیگری بدهد.

سید طاهر حسینی سکان هدایت فرمانداری دیواندره را به مدت ۱۸ ماه بر عهده داشت. سید جواد حسینی نیز به مانند فرماندار اسبق از نیروهای آموزش و پرورش است و سال ها ریاست شورای نگهبان شهرستان را برعهده داشته است.

شما هم نظر خود را در مورد این مطلب در قسمت نظرات بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد

صفحه اینستاگرام بارانی نیوز
 • نظرات کاربران

  تبلیغات خرید بک لینک با کیفیت فقط 30 هزار تومان
  عدالت خبر
  سرگرمی
  کشاورزی
  ** وبسایت حقوقی عدالت
  ** میلگرد آجدار ** قسطی برو مالدیو عشق و حال ** مشاوره تحصیلی آنلاین ** قیمت سرور اچ پی ** digitalzed ** وکیل آنلاین/مشاوره حقوقی آنلاین ** بهترین قیمت انواع سافت استارتر ** قرارداد دو جانبه برق ** خرده فروشی برق ** Drake ** Cosmetic Dentistry ** best smm panel ** مشاوره درسی ** خرید هارد سرور اچ پی HP ** قیمت گردو 1403 ** واردات فندق ** visitas para meu site ** گچبری ** فلزیاب ** wall street queen official ** تجارتخانه آراد برندینگ ** اجاره خودرو ** comprar seguidores instagram ** shroomaura ** Watch Series & Movies Online for Free ** 소액결제현금화 ** best whatsapp marketplace for buying selling luxury watches ** Canadian custom apparel ** دندانپزشک زیبایی الهیه
  *******