۵۵ سازمان مردم نهاد حوزه جوانان در کردستان فعالیت دارند

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان در چهارمین نشست فصلی این معاونت با سازمان های مردم نهاد حوزه جوانان گفت: بیش از ۵۵ سازمان مردم نهاد در حوزه جوانان در استان مشغول به فعالیت هستند.

مجید آوج - معاون ورزش و جوانان کردستان

به گزارش بارانی خبر؛ مجید آوج  در چهارمین نشست فصلی معاونت امور جوانان این اداره کل با دبیران سازمان های مردم نهاد استان اظهار داشت؛ ۵۵ سمن در حوزه جوانان در کردستان مشغول به فعالیت هستند.
معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان در این نشست اذعان داشت: از زمان ادغام دو سازمان جوانان و تربیت بدنی تا پایان سال ۱۴۰۲ حدود ۸۴ مجوز سازمان مردم نهاد در حوزه جوانان صادر شده که از این آمار در حدود ۵۵ مجوز دارای اعتبار است و تعدادی از این رقم نیز یا از سن جوانی خارج شده و یا حوزه فعالیت خود را تغییر داده اند که از رقم ۱۶ سمن در طول امسال و با تلاش همکارانم در معاونت امور جوانان اعتبارنامه دریافت و فعالیت خود را در زمینه مشخص آغاز کرده اند.
وی در خصوص فعالیت اداره مشارکت های اجتماعی این معاونت تصریح کرد: تمامی تلاش ما تمرکز و ورود اساسی به مسائل و مشکلات اجتماعی بوده و قرار براین است که اگر برنامه ای اجرای می شود، اثرگذاری و بازخورد مناسب آن نیز در میان جوانان و جامعه درنظر گرفته شود.
آوج ادامه داد: در این راستا نیز در مجموعه معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ۱۴ شبکه تخصصی در حوزه های مختلف ایجاد شده که هرکدام بر موضوعات خاصی تمرکز دارند.
وی خاطرنشان ساخت که این شبکه سازی ها نیز به استان ها تعمیم داده شده و خوشبختانه دبیران استانی این شبکه ها نیز در کردستان مشخص شده اند و رویکرد این معاونت در سال آینده سوق دادن جوانان به سمت موضوعات تخصصی با اهمیت دادن به احصاء نتیجه خواهد بود.
معاونت امور جوانان ادامه داد: در قالب گفت و شنود مسائل و موضوعات حوزه جوانان در طول امسال بیش از هشت مورد نشست برگزار شده که با برنامه ریزی های در نظر گرفته شده و همچنین همکاری مسئولین استان این تعداد در سال آینده به ۱۲ نشست افزایش پیدا خواهد کرد و در هر ماه با یک موضوع خاص با جوانان به گفتگو خواهیم پرداخت.
وی همچنین به صدور ۱۳ مجوز مرکز مشاوره جوانان در امر ازدواج توسط معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در استان کردستان اشاره کرد و اظهار داشت: از این تعداد سه مورد در سال ۱۴۰۲ انجام گرفته است.
آوج همچنین صدور مجوز اولین مرکز تخصصی همسان گزینی در استان و در شهر مریوان را مورد اشاره قرار داد و گفت: تلاش خواهد این تعداد در سال آینده افزایش پیدا کند.
معاون اداره کل ورزش و جوانان در امور جوانان اضافه کرد که ۱۸۰ کارگاه آموزشی با موضوعات جوانان و ازدواج آسان و پایدار و مشکلات جوانان در این حوزه در سراسر استان برگزار شد و در حدود ۲ هزار نفر مشاوره شغلی رایگان دریافت کرده اند.
وی پیگیری پرداخت تسهیلات ازدواج به زوج های جوانان استان را یکی دیگر از فعالیت های این معاونت عنوان کرد که در طول امسال بیش از ۷۵ درصد تسهیلات ازدواج جوانان کردستانی پرداخت شده است.

شما هم نظر خود را در مورد این مطلب در قسمت نظرات بنویسد بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد

صفحه اینستاگرام بارانی نیوز
 • نظرات کاربران

  تبلیغات خرید بک لینک با کیفیت فقط 30 هزار تومان
  عدالت خبر
  سرگرمی
  کشاورزی
  ** وبسایت حقوقی عدالت
  ** 강남 쩜오 ** بهترین قالیشویی ** میلگرد آجدار ** قسطی برو مالدیو عشق و حال ** 안전놀이터 ** hott girls ** argo finance ** مشاوره تحصیلی آنلاین ** 릴게임사이트 ** قیمت سرور اچ پی ** digitalzed ** وکیل آنلاین/مشاوره حقوقی آنلاین ** Surrogacy Cost in India ** Latest Punjabi Songs 2024 ** گلشن چت ** 4c trading signals ** میکروفن یقه ای ** بهترین قیمت انواع سافت استارتر ** خرید لوازم آزمایشگاهی ** دفتر یادداشت تبلیغاتی ** appvalley ** قرارداد دو جانبه برق ** خرده فروشی برق ** buy verified binance accounts ** seguidores Instagram ** تصميم مواقع في سوريا ** Drake ** اجاره خودرو در دبی ** Cosmetic Dentistry ** YOUMAPHICS Graphic Design ** Roobet Promo Code ** GCCOIN ** best smm panel ** instagram follower kaufen ** 강남 하이 쩜오 ** KUBET ** Néon LED Mural ** 강남 하드코어 ** Harmonização Facial Belém ** مشاوره درسی ** خرید هارد سرور اچ پی HP ** دانلود رمان ** قیمت گردو 1403 ** واردات فندق ** visitas para meu site ** گچبری

  *******